Informacje14 kwietnia 2007, 00:00,

Koncert charytatywny dla Pawła Płoskiego w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie 14 kwietnia 2007 roku (sobota) o godzinie 18:00 zaprasza na koncert charytatywny dla Pawła Płoskiego. Koncert odbędzie się w sali Ośrodka Kultury przy ulicy Kościuszki 49. Ceny biletów: 10 zł ulgowy, 15 zł normalny. Na koncercie charytatywnym zagrają: Zespół Nr 2, Refundacja, auto da Fe, Dive 3 D, Afro Kolektyw.

Koncert charytatywny dla Pawła Płoskiego

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w koncercie charytatywnym, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup protezy dla Pawła Płoskiego.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie (www.kulturalni.pl) w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Dla tych którzy nie wiedzą: w piątek 2 lutego 2007 roku wracając z warsztatów tanecznych jeden z naszych najlepszych tancerzy w Polsce i na Świecie w kategorii Hip-Hop - Paweł Płoski, na dworcu kolejowym we Wrocławiu uległ poważnemu wypadkowi, w konsekwencji którego stracił lewą stopę oraz uległ licznym obrażeniom. Po konsultacjach z lekarzami, w dobie ogromnego postępu technicznego wiemy, że Paweł dzięki odpowiedniej protezie będzie mógł nadal kontynuować swoją życiową pasję jaką jest taniec. Od wypadku Pawła wszystkie instytucje i osoby prywatne starają mu się pomóc organizując między innymi takie koncerty jak ten, na który możesz dzisiaj przyjść i wspomóc zakup protezy dla Pawła.

Pomóżmy Pawłowi, by mógł znowu tańczyć, zobacz plakat.jpg.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje14 kwietnia 2007, 00:00,

Mecze PLKnW: SKS Konstancin - KSN START Warszawa

W sobotę 14 kwietnia (godz. 18:30), oraz w niedzielę 15 kwietnia 2007 roku (godz. 10:00) odbędą się spotkania VII kolejki rozgrywek PLKnW. Nasz zespół SKS Konstancin, na własnym parkiecie podejmie zeszłorocznego Wicemistrza Polski - drużynę KSN START Warszawa.

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin

Są to bardzo ważne mecze zarówno dla rywala jak i dla naszego zespołu, gdyż ewentualne zwycięstwa SKS Konstancin wyeliminują stołeczną drużynę z możliwości walki o złoty medal Mistrzostw Polski. Mecze odbędą się w Konstancinie w hali GOSIR (wejście od strony ul. Piasta). Zapraszamy!

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna