Informacje26 października 2016, 18:00,

Koncert Bursztynowa Dama - Małgorzata Jarecka w Magdalence

26 października 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert pt. Bursztynowa Dama w wykonaniu Małgorzaty Jareckiej z zespołem. Piosenki Anny Jantar. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Magdalenki.

KONCERT BURSZTYNOWA DAMA - MAŁGORZATA JARECKA W MAGDALENCE

Informacje26 października 2016, 18:00,

Polska Obywatelska 2.0 w Piasecznie - spotkanie Obywatelskie Mazowsze

26 października 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie dotyczące problemów gmin powiatu piaseczyńskiego Obywatelskie Mazowsze. Spotkanie z udziałem: Borysa Budki, Krzysztof Brejzy, Romana Koseckiego, Joanny Frydrych. Miejsce: Starostwo Powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie. Wstęp wolny. Odnośnie Gminy Lesznowola zagadnienia do rozmów przygotowało Koło PO R.P w Lesznowoli. Pamiętaliśmy o problemach większych jak reprywatyzacja KPGO w Mysiadle, budowa trasy Okęcie - węzeł Lesznowola czy problemy z dzikami oraz tych bardziej lokalnych jak brak sprawnej miejskiej komunikacji do Warszawy, brak świeckiego liceum, niedostatek żłobków i przedszkoli czy niebezpieczne skrzyżowania.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W ostatnich miesiącach przedstawiciele Platformy Obywatelskiej odbyli dziesiątki spotkań z Polakami podczas regionalnych konwencji programowych, setki rozmów, w których padało tysiące pytań i odpowiedzi. Później dużą konwencją w Gdańsku Platforma podsumowała wielotygodniową pracę przyjmując deklarację programową - bit.ly/deklaracjaprogramowa. Skrót konwencji - bit.ly/konwencjagdansk. Obecnie Platforma Obywatelska inauguruje cykl: Spotkania Obywatelskie, podczas których będzie konsultowała swój program z wyborcami - spotkania docelowo odbędą się w całej Polsce. Na początek ponad 50 parlamentarzystów Platformy odwiedzi Mazowsze. Konsultacje programowe odbędą się w najbliższą środę, 26 października w 17 miastach województwa o godzinie 18:00.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE