Informacje5 grudnia 2017, 19:00,

Koncert Body Language w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 grudnia 2017 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu Body Language. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cena biletu 20 zł. (bilety dostępne w kasie oraz na portalu biletyna.pl).

KONCERT ZESPOŁU BODY LANGUAGE

„Przestrzeń muzyczna, z którą spotykamy się na co dzień, w swym jakże nieograniczonym bogactwie, dostaje kolejny wspaniały prezent. (...) Młody, utalentowany kompozytor, aranżer i pianista Michał Wierba dodaje nam właśnie czegoś świeżego i zdrowego do tego jazzowego tygla. Doskonalił swe umiejętności pod okiem wybitnych polskich pianistów jazzowych, by teraz rozwijać skrzydła w kolejnych wzlotach, ukazując kształtujący się osobisty, artystyczny horyzont”. Marek Bałata

W skład zespołu Body Language wchodzą: Michał Wierba - pianio, Marcin Chatys - bass, Szymon Piotrowski - drums. 

Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 listopada 2017, 07:00,

Płatności bezgotówkowe w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 24 listopada 2017 r. mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą dokonywać opłat podatkowych oraz opłat za wydane akty w Urzędzie Stanu Cywilnego za pomocą kart płatniczych lub płatności mobilnych. Gmina Konstancin-Jeziorna włączyła się do „Programu upowszechnienia płatności bezgotówkowych w administracji publicznej”, uruchomionego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., dzięki czemu urząd został wyposażony w terminale płatnicze POS oraz/lub w usługę WebPOS Paybynet do płatności mobilnych. Płatności mobilne będą mogły być realizowane przez klientów za pomocą aplikacji BLIK oraz PeoPay.

PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W URZĘDZIE MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

Gdzie można dokonywać płatności bezgotówkowych? Wpłaty bezgotówkowe mogą być realizowane:
- w Urzędzie Stanu Cywilnego, ul. Warszawska 32 pok. nr 3: tu dokonamy wpłat z tytułu opłaty skarbowej dotyczącej m.in. odpisu aktów stanu cywilnego, sporządzenia aktu małżeństwa, udzielenia ślubu poza lokalem USC, wydania zaświadczenia o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa za granicą.
- w Referacie Podatków, Opłat i Egzekucji Administracyjnej, ul. Warszawska 31, Galeria Lima pok. nr 1: m.in. z tytułu podatków lokalnych (od nieruchomości, rolny, leśny i od środków transportowych) oraz z tytułu opłaty skarbowej dotyczącej: wydania zaświadczenia m.in. o niezaleganiu, udzielenia pełnomocnictwa, odpisu decyzji.

Klienci urzędu, dokonujący płatności z wykorzystaniem terminala POS oraz WebPOS Paybynet nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji. Z powodu dedykowanych właścicielom nieruchomości numerów rachunków bankowych, nie ma możliwości dokonywania w Urzędzie Miasta i Gminy wpłat bezgotówkowych z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Grzegorz Żurawski - UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie