Informacje4 lipca 2015, 17:00,

Koncert Anny Faber i pokaz kolekcji ceramiki Bożeny Wiślickiej

Anna Faber - harfistka oraz Bożena Wiślicka - ceramiczka, zapraszają na wspólne niedzielne popołudnie do Kolonii Artystycznej, kiedy to muzyka grana na harfie na tarasie galerii (koncert o godz. 19:00) przeplatać się będzie ze sztuką. Anna Faber i pod jej kierunkiem Mira Walczykowska przygotują potrawy ajurwedyjskie podawane na ręcznie malowanych naczyniach Bożeny Wiślickiej. Bożena przywiezie swoją wspaniałą biżuterię oraz zrobi na tę okazję wielki, ręcznie malowany talerz, którego inspirację zdradzi na miejscu. Zapraszamy na aukcję talerza, koncert i wystawę obrazów Joanny Brzostowskiej i degustację naszych potraw. Koncert będzie połączony z krótkim wykładem o Ajurwedzie, najstarszej medycynie świata. Miejsce: Kolonia Artystyczna, Piaseczno - Zalesie Dolne ul. Dębowa 3.

KONCERT ANNY FABER I POKAZ KOLEKCJI CERAMIKI BOŻENY WIŚLICKIEJ

ANNA FABER – wybitna polska harfistka, posiadająca w swoim dorobku niezliczoną ilość koncertów i recitali zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Zajmuje czołowe miejsce wśród światowych „Gwiazd Harfy”. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nagrodzona Specjalną Nagrodą MKiDN „w uznaniu nieocenionych zasług dla kultury polskiej".Jedyna w Polsce par excellence solistka-harfistka, zajmująca się intensywną działalnością koncertową. Wykonuje koncerty solo jak i w różnych konfiguracjach składów instrumentalnych swoich projektów.

BOŻENA WIŚLICKA - artystka specjalizuje się w ceramice. Ozdobne naczynia, figurki ceramiczne obok biżuterii wyróżnia ciekawa forma i piękne zestawienia kolorystyczne. Unikatowe korale z kolorowej ceramiki, kamieni półszlachetnych lub sznury klasycznych pereł przerwane nagle jedną gigantyczną truskawką tworzone z myślą o kobietach dbających o indywidualny i niepowtarzalny styl. Imponująca, oryginalna biżuteria o dominującej formie stanowi jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Naszyjniki i bransoletki Bożeny Wiślickiej z paciorków wypalanych jak majolika noszą Dunki, Niemki i coraz chętniej Polki.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7653&start=30
Informacje3 lipca 2015, 20:00,

Posledné Decembrové Dni - Rynek Muzyczny w Piasecznie

W najbliższy piątek 3 lipca 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się kolejny koncert na scenie letniej na rynku w Piasecznie pn.: Rynek Muzyczny. Koncert zespołu Posledné Decembrové Dni, odbędzie się na scenie plenerowej na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny!

POSLEDNE DECEMBROVE DNI

POSLEDNE DECEMBROVE DNI /ostatnie dni grudnia/. Skład: Fero - drums, Rudo - bass, Lubor - gitar, śpiew. Grają od 2008, muzyka jest pomiędzy rockiem, popem i alternatywa, teksty dotacza bardzo prywatnych spraw, głownie stosunków ONA i ON...na Słowacji grupa jest raczej nieznana. Chłopcy grają nie dla forsy i sławy...

POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI - RYNEK MUZYCZNY W PIASECZNIE

Redakcja, 16 lipca 2019