Informacje28 listopada 2008, 00:00,

Koncert andrzejkowy i wieczór wróżb w gminie Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lesznowoli oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi £azy II i okolic serdecznie zapraszają na ANDRZEJKOWY WIECZÓR WRÓżB. Andrzejki odbędą się 29 listopada 2008 roku o godzinie 15:00 w Filii GOK w £azach. Wstęp wolny. Podczas imprezy odbędzie się konkurs z nagrodami na najbardziej czarodziejskie przebranie! Organizatorzy zapraszają na zabawę Cyganki, Wróżki, Czarodziejów, Czarownice, Elfy i inne magiczne osoby.

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola filia w Mysiadle zaprasza na KONCERT ANDRZEJKOWY Piosenki na dobry początek. Koncert odbędzie się 30 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w budynku Myszki przy ul. Topolowej 2 lokal 106. Wstęp wolny. Podczas andrzejkowego koncertu wystąpi STUDIO PIOSENKI prowadzone przez Iwonę Manista-Kutryś. Grupa młodzieżowa i żeński sekstet, wykonają nastrojowe i pogodne piosenki np.: Małgośka, Czas nas uczy pogody, Moje serce to jest muzyk – w ciekawej, wielogłosowej aranżacji. Serdecznie zapraszamy na Koncert Andrzejkowy w Mysiadle.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje29 listopada 2008, 00:00,

ANDRZEJKI w stylu BOLLYWOOD w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na ANDRZEJKI w stylu Hollywood. Impreza odbędzie się 29 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 25 złotych - bilety już do nabycia w kasie O.K. Organizatorzy przewidzieli m.in.: muzykę w stylu Bollywood, taniec brzucha, malowanie henną i wiele innych atrakcji. Mile widziane stroje hinduskie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Andrzejki w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno