Informacje9 sierpnia 2011, 00:00,

Komunikaty ZTM Warszawa - uwaga objazd dla linii 727

W związku z remontem ul. Rybnej w Woli Gołkowskiej (gmina Piaseczno) od 11 sierpnia 2011 roku od początku kursowania do odwołania (na ok. 1 miesiąc) autobusy linii 727 na trasie METRO WILANOWSKA - CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D zostaną skierowane na trasę objazdową: W obu kierunkach od skrzyżowania ulic Lipowa / Asfaltowa ulicami: Asfaltowa - Gościniec (w kierunku krańca METRO WILANOWSKA dodatkowo ul. Lipową) i dalej bez zmian.

autobus 727

Na trasie objazdowej obowiązują następujące przystanki (jako warunkowe): Kierunek CM. PO£UDNIOWY- BRAMA P£D: B¡KÓWKA 01, ROBERCIN 01. Kierunek METRO WILANOWSKA: RYBNA 51 tymczasowy na ul. Gościniec (przed ul. Rybną), ROBERCIN 52 tymczasowy na ul. Gościniec (kierunek ul. Asfaltowa). Jednocześnie zawieszony zostanie przystanek RYBNA 01.
autor/źródło: Paweł Olek - zespół prasowy Zarządu Transportu Miejskiego

Informacje4 sierpnia 2011, 00:00,

Mike Gowin Million In Cash Band w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert zespołu Mike Gowin Million In Cash Band. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 5 sierpnia 2011 roku, start o godz. 20:30. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

Mike Gowin & Million In Cash Band

Mike Gowin & Million In Cash Band to zespół, który zagrał ponad 400 koncertów przez ostatnie dwa lata, rezydenci warszawskiego Hard Rock Cafe, a także nr 1 na liscie ReverbNation w roku 2010. Grupa prezentuje klasyczne brzmienie z okresu narodzin rock'n'rolla – rockabilly. Odnoszą się do najlepszych wzorców Sun Records oraz brzmienia Tennessee i przenoszą słuchaczy do czasów, kiedy na listach przebojów świecił triumfy Carl Perkins, Johnny Cash czy Elvis Presley.

Mike Gowin & Million In Cash Band występuje w składzie: Mike Gowin - vocals/gitar, Jarek - lead gitar, Adam - double bass, Karol - drums & percussion i Piotr – piano. Piątka warszawiaków zaserwuje Wam najlepszego rock'n'rolla w mieście. Mike śpiewa i akompaniuje na gitarze, Bunos wycina rock'n'rollowe solówki, Adam dudni na kontrabasie, Piotr dodaje klimat boogie na pianinie, a Karol trzyma tempo, które rwie do tańca. Grają standardy, ale również tworzą swój materiał. Przekonaj się osobiście i przyjdź w piątek do Ogród Baru w Piasecznie. Z ich twórczością, możecie zapoznać się na stronie internetowej: www.myspace.com/mikegowinband
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno