Informacje20 grudnia 2016, 21:33,

Komunikat dotyczący otwarcia ofert na budowę CEM Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniu 19 grudnia 2016 r. otwarte zostały oferty na zadanie "Budowa Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie (szkoła podstawowa i obiekty towarzyszące) wraz z zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku."

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OTWARCIA OFERT NA BUDOWĘ CEM CENTRUM EDUKACYJNO-MULTIMEDIALNEGO W PIASECZNIE

Obecnie Referat Zamówień Publicznych oraz Wydział Inwestycji analizują oferty pod kątem formalno-prawnym. W budżecie Gminy Piaseczno na lata 2017-2018 zarezerwowanych na ten cel jest 37 323 279 zł (kwota uwzględnia dodatkowe przesunięcia środków przez radę miejską). Informacja o ofertach dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.eu/attachments/download/12295

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OTWARCIA OFERT NA BUDOWĘ CEM CENTRUM EDUKACYJNO-MULTIMEDIALNEGO W PIASECZNIE

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 grudnia 2016, 08:00,

Wirtualny konkurs fotograficzny na piękne zdjęcie choinki - Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W przedświąteczny czas, GOK Lesznowola ma propozycję wirtualnej zabawy fotograficznej związanej z najpiękniejszym drzewkiem w roku. Serdecznie zapraszamy do udziału w świątecznym wirtualnym konkursie fotograficznym na piękne zdjęcie choinki na Facebooku GOK Lesznowola. Konkurs trwa przez tydzień - od 21 do 27 grudnia 2016 roku do godz. 22.00

WIRTUALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY NA PIĘKNE ZDJĘCIE CHOINKI - LESZNOWOLA

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO:
1. Organizatorem wirtualnego konkursu na piękne zdjęcie choinki jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
2. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na Facebook i samodzielnie uwieczni na zdjęciu ubrane świątecznie świąteczne drzewko. Fotografia może przedstawiać choinkę lub jej ciekawy kadr. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
3. Fotografię należy zamieścić jako post na GOK-owskim FACEBOOK w wydarzeniu pt. "Konkurs na piękne zdjęcie choinki". Należy wcześniej wziąć udział w wydarzeniu na facebook: https://www.facebook.com/events/559396684270549/
4. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć, lecz każdy post powinien zawierać oryginalny opis. Opisem może być cytat kolędy, życzenia świąteczne, fragment wiersza (w tym wypadku koniecznie z podaniem nazwiska autora) czy inne.
5. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
6. Konkurs trwać będzie przez tydzień w dniach od 21 do 27 grudnia 2016 roku. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
7. Po upłynięciu terminu konkursu spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 30 grudnia 2016 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród, które czekają na swoich właścicieli pod GOK-owską choinką!
8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl

Serdecznie zachęcamy do fotograficznej choinkowej zabawy, prosimy o propagowanie naszego konkursu i życzymy cudownych, Wesołych Świąt!

Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie