Informacje7 czerwca 2007, 00:00,

Komunikacyjny koszmar w Górze Kalwarii

Większość kierowców przejeżdżających przez Górę Kalwarię wie, z jakimi utrudnieniami trzeba się liczyć w przededniu weekendów. 6 czerwca wielu wyjechało wcześniej z pracy, by przejechać bez problemu. Niestety, najprawdopodobniej wypadek doprowadził do gigantycznych korków już o godzinie 16-ej. Przy zablokowaniu ronda stoi i 50-tka i 79-tka. Nerwy, upał, koszmar.

Miejscowi jakoś sobie radzą korzystając z nieformalnych objazdów, czy objazdów objazdów. Najbardziej szkoda tych, którzy pracując w dni powszednie w Warszawie czy okolicach jadą do domu na weekend, często bardzo daleko. Cóż... czekamy na obwodnicę.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje3 czerwca 2007, 00:00,

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - Dla Najmłodszych

Pracownia Psychologiczno Edukacyjna, oraz Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie zapraszają na: Rodzinny Targ Różności - pod hasłem: dla najmłodszych. Targ Rodzinny odbędzie się dziś: 3 czerwca 2007 roku, w godzinach od 14:00 do 16:00, w Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie, ul. Zgoda 1 w Parku miejskim.

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - dla najmłodszych w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie

Chcesz się pozbyć ubrań swoich lub swojego dziecka, zabawek, książek bądź innych różności przyjdź i je sprzedaj. Szukasz czegoś nietuzinkowego, innego... przyjdź, poszukaj i kup. Przy okazji poznasz wielu innych ciekawych ludzi i fajne miejsce. Osoby, które wystawią swoje towary na Targu wpłacą, co najmniej 10 złotych na rzecz dzieci.

Za cały dochód uzyskany z organizacji Rodzinnego Targu Różności zostaną zakupione pieluchy i inne potrzebne rzeczy dla malutkich dzieci z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Targ powiązany jest z organizowanym w Piasecznie: Rodzinnym Piknikiem, o którym więcej możecie przeczytać w informacji: Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie.

Informacja pochodzi z informacji napisanej na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego w poście: Rodzinny Targ Różności w Piasecznie. Zapraszamy do rozmowy na naszym forum i na Targ w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno