Informacje18 grudnia 2012, 00:00,

Komunikacja na święta - info ZTM Warszawa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zarząd Transportu Miejskiego, jak co roku, wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okresie świątecznym. W przedświąteczny weekend (22-23 grudnia) autobusy będą kursowały według świątecznego rozkładu jazdy, tramwaje – sobotniego, a SKM - świątecznego. W Wigilię (24 grudnia) część autobusów i tramwajów zjedzie do zajezdni ok. godz. 17.00, a niektóre linie będą kursowały według specjalnego rozkładu jazdy. Tramwaje i metro będą jeździły tak, jak w soboty (kolejka bez kursów nocnych).

Komunikacja na święta - info ZTM Warszaw

25 i 26 grudnia będzie obowiązywał świąteczny rozkład jazdy. Wiele linii autobusowych i tramwajowych nie będzie kursowało. Kilka linii tramwajowych i autobusowych będzie jeździło według zmienionych rozkładów jazdy. Część linii nie wyjedzie na ulice również w czwartek i piątek (27 grudnia i 28 grudnia). Będzie obowiązywał rozkład jazdy dnia powszedniego. Przed wyruszeniem w podróż prosimy o zapoznanie się ze szczegółowe informacjami dotyczące kursowania linii komunikacyjnych w okresie świątecznym.

Szczegółowa informacja ZTM Warszawa: komunikacja na święta (.pdf)
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy ZTM Warszawa
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje19 grudnia 2012, 00:00,

Choinkowa zabawa dla dzieci w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Kultury Jazgarzew i Biblioteka Publiczna w Jazgarzewie serdecznie zapraszają na choinkową zabawę dla dzieci, która odbędzie się w najbliższy piątek 21 grudnia 2012 roku w godz. 17.00-19.00. Miejsce: Klub Kultury w Jazgarzewie (budynek OSP). Organizatorzy dla najmłodszych przygotowali malowanie buziek, gry i zabawy z animatorem, słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Rodzice w tym czasie będą mogli napić się kawy lub herbaty.

Choinkowa zabawa dla dzieci w Jazgarzewie
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie