Informacje18 października 2017, 04:00,

Komunikacja dla osiedla Mirków


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z przebudową ul. Mirkowskiej Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że od dnia 18 października 2017 roku (środa) osiedle Mirków obsługiwane będzie przez autobusy linii L-15, L-21, L-28 po następującej trasie: Rondo Jana Pawła II – Aleja Wojska Polskiego - ul. Mirkowska – przystanek na placu manewrowy przed Zakładami Papierniczymi. Powrót trasą: przystanek na placu manewrowym przed Zakładami Papierniczymi – ul. Mirkowska - w prawo w Aleję Wojska Polskiego – Rondo Jana Pawła II, dalej wg stałego przebiegu trasy.

KOMUNIKACJA DLA OSIEDLA MIRKÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 października 2017, 16:00,

Czerwony kapturek - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 października 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na przedstawienie teatralne Czerwony kapturek, w wykonaniu teatru Bajlandia, które będzie realizowane w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym. Cena biletu - 6 zł. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro) lub przed przedstawieniem. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62.

CZERWONY KAPTUREK - JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIĘCYM

Czerwony kapturek - kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka... Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem. Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem Czy straszny wilk musi być zły? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w spektaklu Teatru dla dzieci Bajlandia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie