Informacje11 marca 2015, 11:00,

Komisja Oświatowa - spotkanie radnych z rodzicami i dyrektorami placówek oświatowych

KOMISJA OŚWIATOWA w PIASECZNIE - to bardzo ważne! Dotarły zapewne do Was informacje o planowanych zmianach w Piaseczyńskiej oświacie, zmiany te w największym stopniu będą dotyczyć Naszych dzieci - mało kto spodziewa się, że będą to zmiany na lepsze. Dlatego musimy się zmobilizować i koniecznie jak największą grupą być w dniu 11.03.2015 roku na Komisji Oświatowej o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy (wcześniej planowano tę Komisję w SP nr 1 na ul.Świętojańskiej - dziś została przeniesiona do UMiG). Będzie to spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych, radnymi i RODZICAMI - naszą rolą jest dbanie o DOBRO NASZYCH DZIECI - DLATEGO BĄDŹMY TAM! Proszę o przekazanie tej informacji wszystkim chętnym Rodzicom. Pozdrawiam i Zapraszam Wszystkich którym DOBRO NASZYCH DZIECI NIE JEST OBOJĘTNE! Do Zobaczenia 11 marca o 11:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno.

Informacje15 marca 2015, 13:00,

Koziołek Matołek zawita do Piaseczna - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

W swojej wędrówce po całym świecie w poszukiwaniu bajkowego Pacanowa, Koziołek Matołek dotrze aż do… Piaseczna! W najbliższą niedzielę w podwarszawskiej galerii handlowej Auchan rogaty bohater spotka się z małymi widzami podczas bezpłatnego spektaklu teatralnego. Jakie przygody maluchy przeżyją wraz z Koziołkiem?

Pacanów to jedyne miejsce na świecie, w którym podkuwa się kozy – tak przynajmniej sądzi bohater klasycznej bajki dla dzieci Koziołek Matołek. Dlatego też, ten przyjacielski i łatwowierny bohater wyrusza w długą podróż po całym świecie w poszukiwaniu miasteczka. W niedzielę 15 marca do jego pełnej przygód teatralnej wyprawy będą mogli dołączyć najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Jakim trudnościom i wyzwaniom stawią czoła mali widzowie oraz niezdarny Koziołek?

Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka” to już trzecie w tym roku spotkanie dla najmłodszych z cyklu „Bajeczne niedziele”. Zrealizowane na podstawie opowieści Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza przedstawienie z pewnością dostarczy uczestnikom wielu wrażeń. Dobrą zabawę zapewnią nie tylko barwne postaci, lecz także żywa akcja, pogodny humor oraz przebojowa muzyka. Patronat medialny nad cyklem objął portal miastodzieci.pl

Spotkanie teatralne odbędzie się w niedzielę 15 marca 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka” odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!