Informacje17 marca 2019, 13:00,

Kolorowo Folklorowo Ten Teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 marca 2019 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Ten Teatr ze swoim spektaklem "Kolorowo Folklorowo". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cykl spektakli dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Bilety w cenie 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl, 519 388 690, 22 756 76 00 wew.18. Serdecznie zapraszamy.
Kolorowo Folklorowo Ten Teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Kolorowo Folklorowo - w królestwie Księżniczki Muzalindy trwają przygotowania do uroczystego dorocznego festynu, który ma się odbyć w jej ukochanym ogrodzie, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew. Muzalinda biega, jak w ukropie aby ze wszystkim zdążyć na czas. Bardzo jej zależy, aby wszystko wypadło wspaniale, gdyż na festyn została zaproszona wróżka Folklorada, która opiekuje się muzyką, śpiewem, tańcami ludowymi i ma uświetnić tegoroczną zabawę. Nie zabraknie konkursów, nauki prostych figur tanecznych i polskich zwyczajów ludowych. Będzie „kolorowo – folklorowo”, z przytupem i z muzyką graną na żywo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 marca 2019, 12:00,

O diabełku, który chciał być dobry - bezpłatne przedstawienie dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 marca 2019 roku o godz. 13.00, 15.00 i 17.00 zapraszamy na przedstawienie pt."O diabełku, który chciał być dobry". Miejsce: Centrum Handlowe Auchan, ul. Puławska 46, Piaseczno. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

O diabełku, który chciał być dobry

Spektakl pt. „O diabełku, który chciał być dobry” opowiada historię małego biesa, który postanowi zerwać z diabelską profesją i zaprzyjaźnić się z ludźmi. Taka decyzja nie przypadnie do gustu innym wysłannikom piekieł, w tym potężnemu Lucjuszowi, który grozi srogą karą za niewykonywanie poleceń. Bohater czuje się rozdarty – z jednej strony nie chce zrazić swych ziemskich przyjaciół, z drugiej wie, że powinien spełniać swoje piekielne obowiązki.
Jakiego wyboru dokona diabełek i czy uda mu się uniknąć przykrych konsekwencji? Oprócz ciekawej, wciągającej fabuły, kolorowych kostiumów i dekoracji teatrzyk posiada również cenne walory edukacyjne - łamie stereotypy i uczy dzieci, by nie oceniać pochopnie innych, dbać o przyjaźnie i dobre relacje z otoczeniem.
Na wielbicieli lalek typu muppet czeka wyjątkowa niespodzianka. W programie przewidziano również wywiad z Babusią Jagusią, która zaprezentuje swe niezwykłe, magiczne zdolności.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie