Informacje28 lutego 2015, 14:00,

Kolorowe sny - wernisaż wystawy prac Izabeli Laubsztejn w galerii Impresja

W nowym roku zaczyna nową serię wydarzeń galeria Impresja. Od grudnia działa też Karczma (www.smacznachata.pl). Serdecznie zapraszamy na degustację dań kuchni polskiej. W sobotę 28 lutego 2015 roku o godz. 14:00 odbędzie się w Impresji otwarcie wystawy prac malarskich Izabeli Laubsztejn. Serdecznie zapraszamy! Anna Listopadzka

Kolorowe sny - wernisaż wystawy prac Izabeli Laubsztejn

Kilka słów od autorki... URODZIŁAM SIĘ W WARSZAWIE, UKOŃCZYŁAM WYŻSZĄ SZKOŁĘ EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE NA WYDZIALE ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU. JESTEM PROJEKTANTKĄ OGRODÓW LECZ OBECNIE ZAJMUJE SIĘ MALARSTWEM SZTALUGOWYM I NAŚCIENNYM. MALARSTWO JEST MOJA PASJĄ I RADOŚCIĄ. PRACUJE GŁÓWNIE W TECHNICE OLEJNEJ I AKRYLOWEJ. TWORZĘ OBRAZY NA PŁÓTNIE NACIĄGNIĘTYM NA BLEJTRAM I NA PŁYTACH. OBRAZY SA DUŻEGO FORMATU ALE TWORZĘ TEŻ MAŁE PRACE.STOSUJE ROŻNE TECHNIK , UŻYWAM SZPACHLI ,GRUBYCH PĘDZLI I CZĘSTO MALUJĘ PALCAMI, TO POŁĄCZENIE DAJE INTERESUJĄCY EFEKT. OBRAZY SĄ FAKTUROWANE. TEMATY MOICH PRAC CZERPIĘ Z OTOCZENIA I MOICH OBSERWACJI . BRAŁAM UDZIAŁ W KONKURSIE MALARSKIM W GALERII ZADRA. W GALERII ZADRA ODBYŁA SIĘ RÓWNIEŻ MOJA AUTORSKA WYSTAWA.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=6585
Informacje1 marca 2015, 13:00,

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - uroczystości w Piasecznie

1 marca 2015 roku odbędą się w Piasecznie uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy: Gmina Piaseczno i Centrum Kultury w Piasecznie. Współorganizatorzy: Powiat Piaseczyński, Parafia św. Anny w Piasecznie, Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Oficjalne uroczystości odbędą się 1 marca i rozpoczną się o godz. 13.00 mszą świętą w intencji Żołnierzy Wyklętych w kościele pw. św. Anny w Piasecznie. Po mszy o godz. 14.00 uroczystości kontynuowane będą przy tablicy poświęconej Żołnierzom Wyklętym na dziedzińcu kościoła, z udziałem Chóru „Lira” oraz Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych:
godz. 13.00 - Msza święta w intencji Żołnierzy Wyklętych, Kościół pw. św. Anny w Piasecznie
godz. 14.00 - Uroczystości przy tablicy poświęconej pamięci Żołnierzy Wyklętych, dziedziniec kościoła pw. św. Anny w Piasecznie Uroczystości z udziałem Chóru "Lira" i Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=10943