Informacje21 stycznia 2016, 20:00,

KOLOROFONIA zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno + Open Mic

Już w najbliższy czwartek 21 stycznia 2016 roku o godz. 20.00, KOLOROFONIA zagra swój pierwszy pełnometrażowy koncert w tym roku w najbardziej przyjaznym miejscu, w jakim dotychczas gościła, czyli w 8 Ball Club! Występ tradycyjnie składać się będzie z części muzycznej, przeplatanej przez będącą znakiem rozpoznawczym już część mówioną. Jak zawsze będą również płyty CD, które nabyć można będzie przed i po występie, wraz z imienną dedykacją na życzenie. Zapraszamy na koncert KOLOROFONIA w 8 Ball Club.

KOLOROFONIA ZAGRA KONCERT W 8 BALL CLUB PIASECZNO + OPEN MIC

Absolutną nowością natomiast jest przewidziany po zakończeniu koncertu OPEN MIC, który został zainspirowany dotychczasowymi przygodami na imprezach o podobnym charakterze i ma na celu stworzenie sprzyjających okoliczności do zaprezentowania swego talentu dla obecnych tego dnia ochotników. Forma występu dowolna. Piosenka autorska, cover, wiersz, stand-up. Za akompaniament posłużyć może własny instrument, bądź podkład muzyczny. Wokaliści i entuzjaści występów na żywo mile widziani! Wstęp wolny! Link do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/450597125143744/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje22 stycznia 2016, 10:00,

Spotkania z muzyką w Górze Kalwarii

22 stycznia 2016 roku o godz. 10.40 zapraszamy na Spotkania z muzyką w Górze Kalwarii pn.: Co nam przyniósł XX wiek? Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Wykonawcy: Tomasz PAWŁOWSKI fortepian, Mateusz ZAZIĘBŁO skrzypce, Piotr PTAK / Jacek DZIOŁAK klarnet, Jarema JAROSIŃSKI / Radosław MYSŁEK perkusja.

SPOTKANIA Z MUZYKĄ W GÓRZE KALWARII

Koncert muzyki XX wieku to okazja do przedstawienia minionego stulecia jako czasu wielkich zmian i epokowych odkryć. Dynamiczny rozwój techniki, w tym narodziny kina i pojawienie się aparatury elektronicznej, nie pozostały bez wpływu na sztukę muzyczną. Nowe spojrzenie na muzykę szło także w parze z rewolucją mody i obyczajów. Utwory awangardowe, kompozycje pisane dla filmu i teatru oraz przeboje taneczne zabrzmią w wykonaniu czteroosobowego zespołu.

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]