Informacje18 czerwca 2017, 18:31,

KOLOROFONIA prezentuje: MAMY SOUNDSYSTEM

Oto pierwszy singiel z planowanej na lato epki, zapowiadającej nowy album projektu KOLOROFONIA, którego premiera przewidziana jest na koniec tego roku. Choć swą premierę radiową miał na początku lutego na antenie Czwórki, gdzie na stałe zagościł na playliście rozgłośni, to ilustrujący go klip powstał dopiero teraz. Stało się to za sprawą Marcina Nowaka i Krzysztofa Parczewskiego, na co dzień zajmujących nagłośnieniem (www.showtechnika.pl) i prowadzeniem imprez (www.musicplease.pl), którzy wyszli z inicjatywą nakręcenia go, chcąc rozszerzyć zakres swej działalności i spróbować swych sił w produkcji wideo. Propozycja, jaka padła z ich strony idealnie koresponduje pomiędzy ich działalnością, a tytułem utworu, a treść znakomicie wpasowuje się w ten najcieplejszy okres w roku. Obraz swym klimatem nawiązuje do tzw. „złotej ery hip hopu”, czyli połowy lat 90, podkreślając jednocześnie treść zawartą w refrenie.

KOLOROFONIA to projekt, który na swym koncie ma debiutancki album z 2015 roku oraz epkę, która ujrzała światło dzienne rok później. Oba wydawnictwa zostały nagrane i wydane własnym sumptem, a promujące je single regularnie gościły na radiowych listach przebojów, docierając niejednokrotnie na szczyty notowań. W jego skład wchodzą: Michał „KOLO” Kisielewski, raper, autor tekstów i pomysłodawca przedsięwzięcia oraz Albert „TONTON AL” Toruński, w całości odpowiedzialny za jego warstwę muzyczną.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KOLOROFONIA PREZENTUJE: MAMY SOUNDSYSTEM

Informacje24 czerwca 2017, 12:30,

Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Edukacyjna Szare Szeregi - Złotokłos z nutką historii Henryków-Urocze

24 czerwca 2017 roku w ramach spotkań z cyklu "Złotokłos z nutką historii" spotykamy się wyjątkowo nie w ostatni czwartek miesiąca, a w ostatnią sobotę na pikniku powitanie lata w Henrykowie - Urocze o godzinie 14.00. Tym razem gościć będziemy Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Edukacyjna "Szare Szeregi", która zapewni nam wiele atrakcji rekonstrukcyjnych. Będzie to już nasze ostatnie spotkanie w tym sezonie. Za to w nowym sezonem ruszamy od września, pełni energii i tegorocznych doświadczeń.

STOWARZYSZENIE GRUPA HISTORYCZNO-EDUKACYJNA SZARE SZEREGI - ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII

Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Sołectwo Henryków - Urocze, Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii, Centrum Kultury Piaseczno - Klub Kultury w Złotokłosie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno - Filia w Złotokłosie.

Zapraszam w imieniu własnym i organizatorów
Piotr Prawucki