Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Kolejne firmy przystąpiły do programu rabatowego Karty Dużej Rodziny w Piasecznie

Zainteresowanie sektora prywatnego udzielaniem zniżek dla rodzin wielodzietnych z terenu gminy Piaseczno jest coraz większe, co cieszy niezmiernie i daje nadzieję na dynamiczny rozwój programu wsparcia, który uchwalony został 29 grudnia 2011 r. przez Radę Miejską w Piasecznie. Program ten zakłada wzmocnienie kondycji rodzin, które posiadają troje lub więcej dzieci, poprzez zagwarantowanie im różnorodnych ulg i rabatów. Ułatwia on dużym rodzinom korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej czy edukacyjnej, jak również zmniejsza wydatki z rodzinnego budżetu potrzebne na zakup niezbędnych produktów.

KOLEJNE FIRMY PRZYST¡PI£Y DO PROGRAMU RABATOWEGO KARTY DUżEJ RODZINY W PIASECZNIE

Przedsiębiorstwa i punkty usługowe, które przystąpiły do programu Karty Dużej Rodziny, oferują atrakcyjne rabaty dla rodzin 3+. Porozumienia z gminą podpisało już 16 przedsiębiorstw. Firmami Przyjaznymi Rodzinie zostały: Imperium Wiedzy, HIPOKAMP Dziecięca Akademia, świetlica „Pampedia”, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek Elfów”, Akademia Językowa Open School, Przedszkole Niepubliczne Muzyczno-Taneczne „Melodia”, Dom Językowy "Nasza mała Francja", Salon Optyczny Dobrze Widzisz s.c., AS-MED Komputerowe Badanie Stóp, Apteka Ustanowska, Centrum Zdrowia, Wypożyczalnia przyczep i sprzętu sportowego oraz usługi transportowe – Jacek Andrzejak, Sklep stacjonarny oraz internetowy GRAJDOMEK, Małe PP – sklep/komis z artykułami dla dzieci, PERGOLA Jan Michalak oraz warsztaty samochodowe Autotronik Bosch Service i Autotronik II. Informacje o udzielanych rabatach znajdują się na gminnej stronie www.piaseczno.eu

Serdecznie zapraszamy kolejne sklepy i punkty usługowe do włączenia się do programu piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny. Przystępując do programu, firma będzie mogła szczycić się prorodzinną marką i używać np. na stronie internetowej lub witrynie sklepowej tytułu Firmy Przyjaznej Rodzinie. Dodatkowym atutem przyłączenia się do programu jest gwarantowane zamieszczenie na gminnej stronie www.piaseczno.eu krótkiej wizytówki firmy wraz z linkiem do oficjalnego portalu internetowego. Gmina zapewnia również działania informacyjno-promocyjne, zarówno o Karcie, jak i o przystępujących do programu firmach.

Piaseczyńska Karta Dużej Rodziny zaczęła funkcjonować 1 października 2012 r. i nadal można składać wnioski o jej wydanie w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Każdy członek rodziny, który uzyska Kartę, powinien ją okazać w miejscu, w którym chciałby skorzystać ze zniżki. Partnerami publicznymi programu są Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie oraz Centrum Kultury w Piasecznie wraz z filiami. O wszelkich kwestiach dotyczących przystąpienia do programu można porozmawiać z pracownikami Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno, nr tel.: 22 701 76 50, e-mail: promocja@piaseczno.eu Wierzymy, że wspólnie możemy realnie wspomóc rodziny 3+ z terenu naszej gminy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje4 grudnia 2012, 00:00,

Koncert charytatywny zespołu Manaus w 8 Ball Club z okazji akcji Radosna Wigilia Piaseczno

Zapraszamy na koncert charytatywny z okazji akcji Radosna Wigilia 2012, który odbędzie się 8 grudnia 2012 roku o godz. 20.00 w klubie bilardowym 8 Ball Club (ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie). Wieczór umili piaseczyński zespół MANAUS w składzie: Arkadiusz Zewar (wokal, gitara), Paweł Górski (wokal, gitara), Grzegorz Kowalski (gitara basowa), Krzysztof Rukat (gitara elektryczna), Marcin Adamski (perkusja).

Cena biletu 15 zł. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników Radosnej Wigilii 2012. Ambasadorami Radosnej Wigilii są: Katarzyna Obłąkowska - Kubiak (Prezes Fundacji Dialog Edukacja Kultura) oraz Piotr Kandyba (założyciel portalu Wspólne Razem). Zapraszamy na koncert charytatywny.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno
Tematy:Piaseczno