Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Kolejne firmy przystąpiły do programu rabatowego Karty Dużej Rodziny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zainteresowanie sektora prywatnego udzielaniem zniżek dla rodzin wielodzietnych z terenu gminy Piaseczno jest coraz większe, co cieszy niezmiernie i daje nadzieję na dynamiczny rozwój programu wsparcia, który uchwalony został 29 grudnia 2011 r. przez Radę Miejską w Piasecznie. Program ten zakłada wzmocnienie kondycji rodzin, które posiadają troje lub więcej dzieci, poprzez zagwarantowanie im różnorodnych ulg i rabatów. Ułatwia on dużym rodzinom korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej czy edukacyjnej, jak również zmniejsza wydatki z rodzinnego budżetu potrzebne na zakup niezbędnych produktów.

KOLEJNE FIRMY PRZYST¡PI£Y DO PROGRAMU RABATOWEGO KARTY DUżEJ RODZINY W PIASECZNIE

Przedsiębiorstwa i punkty usługowe, które przystąpiły do programu Karty Dużej Rodziny, oferują atrakcyjne rabaty dla rodzin 3+. Porozumienia z gminą podpisało już 16 przedsiębiorstw. Firmami Przyjaznymi Rodzinie zostały: Imperium Wiedzy, HIPOKAMP Dziecięca Akademia, świetlica „Pampedia”, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek Elfów”, Akademia Językowa Open School, Przedszkole Niepubliczne Muzyczno-Taneczne „Melodia”, Dom Językowy "Nasza mała Francja", Salon Optyczny Dobrze Widzisz s.c., AS-MED Komputerowe Badanie Stóp, Apteka Ustanowska, Centrum Zdrowia, Wypożyczalnia przyczep i sprzętu sportowego oraz usługi transportowe – Jacek Andrzejak, Sklep stacjonarny oraz internetowy GRAJDOMEK, Małe PP – sklep/komis z artykułami dla dzieci, PERGOLA Jan Michalak oraz warsztaty samochodowe Autotronik Bosch Service i Autotronik II. Informacje o udzielanych rabatach znajdują się na gminnej stronie www.piaseczno.eu

Serdecznie zapraszamy kolejne sklepy i punkty usługowe do włączenia się do programu piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny. Przystępując do programu, firma będzie mogła szczycić się prorodzinną marką i używać np. na stronie internetowej lub witrynie sklepowej tytułu Firmy Przyjaznej Rodzinie. Dodatkowym atutem przyłączenia się do programu jest gwarantowane zamieszczenie na gminnej stronie www.piaseczno.eu krótkiej wizytówki firmy wraz z linkiem do oficjalnego portalu internetowego. Gmina zapewnia również działania informacyjno-promocyjne, zarówno o Karcie, jak i o przystępujących do programu firmach.

Piaseczyńska Karta Dużej Rodziny zaczęła funkcjonować 1 października 2012 r. i nadal można składać wnioski o jej wydanie w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Każdy członek rodziny, który uzyska Kartę, powinien ją okazać w miejscu, w którym chciałby skorzystać ze zniżki. Partnerami publicznymi programu są Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie oraz Centrum Kultury w Piasecznie wraz z filiami. O wszelkich kwestiach dotyczących przystąpienia do programu można porozmawiać z pracownikami Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno, nr tel.: 22 701 76 50, e-mail: promocja@piaseczno.eu Wierzymy, że wspólnie możemy realnie wspomóc rodziny 3+ z terenu naszej gminy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje4 grudnia 2012, 00:00,

Koncert charytatywny zespołu Manaus w 8 Ball Club z okazji akcji Radosna Wigilia Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na koncert charytatywny z okazji akcji Radosna Wigilia 2012, który odbędzie się 8 grudnia 2012 roku o godz. 20.00 w klubie bilardowym 8 Ball Club (ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie). Wieczór umili piaseczyński zespół MANAUS w składzie: Arkadiusz Zewar (wokal, gitara), Paweł Górski (wokal, gitara), Grzegorz Kowalski (gitara basowa), Krzysztof Rukat (gitara elektryczna), Marcin Adamski (perkusja).

Koncert charytatywny zespołu Manaus w 8 Ball Club z okazji akcji Radosna Wigilia Piaseczno

Cena biletu 15 zł. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników Radosnej Wigilii 2012. Ambasadorami Radosnej Wigilii są: Katarzyna Obłąkowska - Kubiak (Prezes Fundacji Dialog Edukacja Kultura) oraz Piotr Kandyba (założyciel portalu Wspólne Razem). Zapraszamy na koncert charytatywny.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie