Informacje8 maja 2007, 00:00,

Kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższy weekend


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ponieważ pierwsza wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych cieszyła się dużym powodzeniem zapraszamy na druga wyprzedaż, która odbędzie się w najbliższy weekend: 12 i 13 maja 2007 roku, od godziny 10:30 do 16:00. Najbliższa wyprzedaż garażowa odbędzie się w Chylicach (Konstancin-Jeziorna) przy ulicy Broniewskiego 2A. Zapraszamy!

Będzie to wyprzedaż garażowa ceramicznych wyrobów dekoracyjnych, wyrobów ogrodowych oraz doniczek (wewnętrznych oraz zewnętrznych). Wszystkie wyroby wykonano własnoręcznie w siedzibie rodzinnej firmy w Chylicach. Wszystkich wyrobów będzie ponad 2000 sztuk, głownie 2, 3 a nawet 4 gatunku. Tak wiec możesz stać się właścicielem wielkiej dżdżownicy, czy żaby ogrodowej już za 5 zł (cena regularna 29,99 zł).

Wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

NOWOŚć: na tej wyprzedaży pojawia się wyroby do samodzielnej dekoracji: budda, doniczki, słoniki etc. Kup taki wyrób i sam zdecyduj, jaki nadasz mu wygląd. Ceny już od 1 złoty. Wyroby pochodzą z nadwyżki produkcyjnej. Tym razem na wyprzedaży pojawią się również doniczki pochodzące z bieżącej produkcji. Wyroby te będą w cenie regularnej pomniejszonej o 20/5. Dla zainteresowanych firm, kwiaciarni, oraz sklepów wystawiamy faktury VAT.

Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Informację otrzymaliśmy od Kasi Hendren. Telefon kontaktowy: 0506504833 oraz mailowy: kasiahendren@hotmail.com. Zapraszamy wszystkich na wyprzedaż garażową.

Informację o pierwszej wyprzedaży garażowej, możecie przeczytać w naszej poprzedniej aktualności: wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje9 maja 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę na południe Mazowsza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest południe Mazowsza. Planowana trasa wycieczki rowerowej to: Radom, Pionki, Kozienice, Maciejowice do Sobolewa. Przewidywany dystans wycieczki rowerowej: około 70 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Podczas wycieczki planowane jest: zwiedzanie skansenu leśnej kolei wąskotorowej w Pionkach, odcinek trasy przez Puszczę Kozienicką, zwiedzanie zespołu parkowo-pałacowego w Kozienicach, przeprawa przez Wisłę promem(koszt około 2 PLN), Maciejowie - miejsce bitwy pod Maciejowicami podczas powstania Kościuszkowskiego. Dojazd i powrót pociągami Kolei Mazowieckich. Powrót pociągiem z Sobolewa przez Warszawę.

Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową na trasie: Radom, Pionki, Kozienice, Maciejowice do Sobolewa, spotykają się w najbliższą niedzielę 13 maja 2007, o godzinie 08:00. Miejsce spotkania: przed dworcem kolejowym przy ulicy Dworcowej w Piasecznie. Wyjazd pociągiem o godzinie 8:29. Natomiast dla chętnych osób z Warszawy: wyjazd pociągiem w kierunku Radomia z dworca Śródmieście o godzinie 7:55 Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie