Informacje4 sierpnia 2017, 23:00,

Kolej zamyka przejazd kolejowy w Starej Iwicznej

Od 5 do 13 sierpnia 2017 roku zamknięty będzie przejazd kolejowy w Starej Iwicznej w Gminie Lesznowola. Trakcja PRKiI S.A. wykonująca na zlecenie PKP modernizację linii kolejowej nr 8 na odc. Warszawa Okęcie – Radom informuje, że w związku z kontynuacją prac wprowadzi czasową organizację ruchu i czasowo zamknie przejazd w Starej Iwicznej (na terenie Gminy Lesznowola) od dnia 5 sierpnia 2017 r. od godz. 04.00 (z piątku na sobotę) do 13 sierpnia 2017 do godz. 23.00 (niedziela).

KOLEJ ZAMYKA PRZEJAZD W STAREJ IWICZNEJ
kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć - czasowa organizacja ruchu w zw. z zamknięciem przejazdu w Starej Iwicznej w Gminie Lesznowola

Czasową organizację ruchu na zlecenie Trakcja PRKiI S.A. wprowadzi firma PROJEKT-OBJAZD z Warszawy. W trakcie zamknięcia zostaną przebudowane dojazdy do przejazdu kolejowego wraz ze skrzyżowaniem w ul. Kolejową.

Informacje11 sierpnia 2017, 07:00,

Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Józefosławiu

Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Józefosławiu przeprowadzony został 7 czerwca 2017 roku. Na skutek błędu proceduralnego (nieprawidłowy sposób wyłonienia przedstawicieli Rady Rodziców do składu komisji konkursowej) Burmistrz, jako organ prowadzący zmuszony był do unieważnienia wyniku konkursu, co nastąpiło 20 czerwca. Jeden z kandydatów 29 czerwca zaskarżył zarządzenie Burmistrza do Wojewody Mazowieckiego, który pismem z dnia 31 lipca 2017 roku podtrzymał jednak decyzję Burmistrza jako podjętą w sposób prawidłowy i zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Ogłoszony został nowy konkurs na dyrektora szkoły w Józefosławiu, który odbędzie się 11 sierpnia 2017 roku o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Na konkurs wpłynęły 4 oferty.

KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W JÓZEFOSŁAWIU