Informacje16 lipca 2010, 00:00,

KOLEJ¡ NA SPACER do Góry Kalwarii przez Czachówek

Od 16 lipca do 19 września 2010 roku, potrwa wspólny projekt Gminy Góra Kalwaria oraz Kolei Mazowieckich pod hasłem KOLEJ¡ NA SPACER. Jest to propozycja, dla mieszkańców Mazowsza, aktywnego wypoczynku połączonego z poznaniem ciekawych miejsc, które warto odwiedzić podróżując Kolejami Mazowieckimi. W pociągach spółki, w okresie wakacji, dodatkowo można przewieźć psa lub rower zupełnie gratis.

KOLEJ¡ NA SPACER DO GÓRY KALWARII

W okresie trwania projektu w kasach biletowych na stacjach Warszawa Wschodnia, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Zachodnia i Warszawa Wileńska będą dostępne ulotki prezentujące zabytki, miejsca atrakcyjne przyrodniczo oraz kalendaria wakacyjnych imprez w różnych miastach na Mazowszu (Góra Kalwaria, £owicz, Płock, Siedlce, Sochaczew, Wołomin i Kobyłka, żyrardów).

Wszyscy, którzy zdecydują się na wycieczkę mogą skorzystać z oferty „Bilet Wycieczkowy” i otrzymać 33 proc. zniżki, na podróż pociągiem Kolei Mazowieckich. Promocja dotyczy biletu wycieczkowego „tam” i „ z powrotem” i obowiązuje w każdy weekend od piątku godz. 20:00 do poniedziałku godz. 8:00. Osoby, które zechcą odwiedzić Górę Kalwarię dodatkowo mogą skorzystać z oferty specjalnej „Warszawa Wschodnia – Góra Kalwaria – również przez Czachówek”. Zgodnie z ofertą, w przypadku zakupu biletu w relacji Warszawa - Góra Kalwaria, można dojechać do Góry Kalwarii, bez dodatkowych opłat również trasą przez Czachówek Południowy.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Ulotki w nakładzie 3 tysiące egzemplarz przygotował Referat Rozwoju i Promocji UMiG. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mazowieckie.com.pl Pobierz ulotkę: Góra Kalwaria.pdf [494.66 KB]
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 lipca 2010, 00:00,

17 lipca koncert OVERDRIVE w Restauracji Pod Orzechem