Informacje17 grudnia 2017, 15:00,

Kolędowanie w Spiżarni Musicalowej

Spiżarnia Musicalowa zaprasza na kolędowanie, które odbędzie się 17 grudnia 2017 roku o godz. 16.00. Miejsce: GOK w Tarczynie. Bilet: coś pysznego. W programie m.in.: premiera teledysku autorstwa Spiżarni Musicalowej, warsztaty świąteczne oraz kiermasz prac plastycznych. Wystąpią: dzieci, młodzież i rodzice Spiżarni Musicalowej oraz Tomasz Krezymon zagra na fortepianie.

KOLĘDOWANIE W SPIŻARNI MUSICALOWEJ

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza wszystkich krewnych i znajomych Spiżarni! Byłych, obecnych i przyszłych uczestników naszych zajęć! Zabierzcie ze sobą "małe conieco" i przybywajcie! Dajcie odpocząć niedzielnym serialom i teleturniejom.

Informacje17 grudnia 2017, 09:00,

Filmowy Poranek w Górze Kalwarii

17 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 zapraszamy na Filmowy Poranek w Górze Kalwarii. Miejsce: Kino Uciecha, Sajny 14, Góra Kalwaria. Wstęp wolny! Główny bohater bajki zostaje wzięty za wybranego do ocalenia świata. W ten sposób dołącza do drużyny, która ma powstrzymać złowrogiego tyrana. Tytuł filmu dostępny po dołączeniu do grupy Darmowe seanse w Kinie Uciecha na Facebooku. Zapraszamy na Filmowy Poranek do Góry Kalwarii.

FILMOWY PORANEK W GÓRZE KALWARII