Informacje3 kwietnia 2014, 00:00,

Kolacja na cztery ręce - spektakl dla Patrycji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 kwietnia 2014 roku w auli Domu Parafialnego w Piasecznie przy Pl. Piłsudskiego 10 zagrany zostanie spektakl Paula Barza pt. Kolacja na cztery ręce. W przedstawieniu, które rozpocznie się o godz. 19.00, zagrają Paweł Mitrowski (grający Jana Sebastiana Bacha), Sebastian Budnicki (czyli Jerzy Fryderyk Haendel), Tomasz Mitrowski (Jan Krzysztof Schmidt). Reżyseruje Grzegorz Reszka. Bilety w cenie 20 zł będą do nabycia godzinę przed spektaklem. Po przedstawieniu odbędzie się aukcja prac młodych artystów. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz z aukcji zostanie przeznaczony na rehabilitację Patrycji Jeleń. Serdecznie zapraszamy na charytatywny spektakl dla Patrycji!

SPEKTAKL DLA PATRYCJI KOLACJA NA CZTERY RĘCE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje4 kwietnia 2014, 00:00,

Alarmująco niskie wskaźniki spotkanie w Łazach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 kwietnia 2014 roku w godzinach 10.00-14.00 odbędzie się spotkanie na temat: Alarmująco niskie wskaźniki… i co dalej? Miejsce: Hotel Książę Poniatowski, przy ul. Wąskiej 12b w Łazach. Zapraszamy! Wskaźnik zatrudnienia pracowników w wieku 50+ w Polsce jest dramatycznie niski. W końcu 2011 roku wynosił zaledwie ok. 31%. Najbardziej alarmujące wskaźniki występują na Mazowszu, gdzie najwięcej zarejestrowanych bezrobotnych jest właśnie wśród osób 50+. Co najważniejsze i zarazem najbardziej niepokojące, wskaźniki te stale rosną. W grudniu 2013 roku na Mazowszu bezrobotni 50+ stanowili już ponad 25% ogółu bezrobotnych.*

Alarmująco niskie wskaźniki spotkanie w Łazach


Co zrobić? Jak temu zaradzić? Czy naprawdę nic nie można zrobić żeby sytuacja zbliżyła się chociaż trochę do tej w wybranych krajach europejskich? Nad tym właśnie zastanawiać się będą już 10 kwietnia przedsiębiorcy, członkowie kierownictwa firm, pracownicy działów kadr oraz pracownicy 50+. Do udziału w dyskusji zapraszamy także Państwa – przedstawicieli mediów, aby o problemie mogli usłyszeć inni, w tym także osoby odpowiedzialne za politykę zatrudnienia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapewniamy materiały informacyjne, serwis kawowy oraz lunch.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alarmująco niskie wskaźniki spotkanie w Łazach


Dodatkowe informacje na temat spotkań:
Organizator spotkania: Fundacja Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej
ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
tel: (22) 630 98 01-03, (22) 630 96 21
fax: (22) 434 60 49
e-mail: iped@kig.pl

* Dane Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
* Spotkanie jest elementem projektu pn. „ZATRUDNIENIE FAIR PLAY. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

autor/źródło: Olga Baraniak - Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” Krajowej Izby Gospodarczej

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie