Informacje16 lipca 2015, 16:00,

Kody wartości - efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych

Zespół projektu Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych zaprasza firmy rodzinne do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach! Warsztaty to nie tylko darmowa konsultacja ze znakomitymi specjalistami z dziedziny przedsiębiorczości, ale też szansa na wypracowanie praktycznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb firmy, możliwość nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych, okazja do wykorzystania sprawdzonych sposobów na osiągnięcie sukcesu przez innych przedsiębiorców rodzinnych.

Kody wartości - efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych

Spotkanie odbędzie się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno 16 lipca 2015 o godzinie 16.00, dedykowane jest przedsiębiorcom rodzinnym. Zapisy: Wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie internetowej: Rejestracja Piaseczno lub mailowo: Zofia Kordus - zk@lp7.pl Warsztaty są bezpłatne jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do 15 lipca.