Informacje6 września 2015, 10:00,

KOCHANE SMYKI Targi Rodzinne dla przyszłych i obecnych rodziców w GOSiR Piaseczno

6 września 2015 roku w godzinach 10:00 - 17:00 odbędą się Targi Rodzinne w Piasecznie pn.: KOCHANE SMYKI, które są skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny! Targi Kochane Smyki to dzień pełen atrakcji dla całej rodziny. Idealna okazja do zdobycia wiedzy o produktach, ofertach i najnowszych propozycjach Wystawców, wzięcia udziału w warsztatach, skorzystania z porad specjalistów oraz możliwość wygrania wielu cennych nagród.

STREFA ZABAW DLA DZIECI
- Akademia Pawła Zawitkowskiego a w niej: konsultacje indywidualne, warsztaty dla rodziców i dzieci, sprzedaż książek i materiałów edukacyjnych, zabawy
- Zajęcia z robotyki i budowanie z klocków LEGO
- Warsztaty naukowe
- Animacje taneczne dla dzieci
- Malowanie buziek
- Kącik artystyczny

STREFA SPORTOWA
- Zabawy i konkurencje sportowe
- Pomiar tkanki tłuszczowej
- Doradztwo żywieniowe

WYKŁADY, WARSZTATY I PREZENTACJE NA SCENIE
- Rozwój przez zabawę
- Pierwsza pomoc u niemowląt i dzieci
- Świadomość ciała i profilaktyka zdrowia
- Jedzenie ma znaczenie
- Otwarte lekcje tańca dla dzieci i dla rodziców
- Występy młodej, utalentowanej wokalistki Artemis.

PONADTO
- loterie z nagrodami
- rodzinne sesje zdjęciowe
- makijaże
- wiele innych!

Zachęcamy do bycia z nami już od samego początku Targów, ponieważ 500 pierwszych osób otrzyma od nas torbę z prezentami od Wystawców i Partnerów! Targi Kochane Smyki odwiedzi Jack Sparrow! Ty też musisz tam być! Przyjdź, zobacz, posłuchaj, dotknij, poczuj i posmakuj. Zapraszamy do wspólnego rodzinnego spędzenia czasu! Do zobaczenia na Targach!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11388
Informacje27 sierpnia 2015, 17:37,

Oferta sprzedaży atrakcyjnych działek w uzdrowisku Konstancin

Starostwo Powiatowe w Piasecznie informuje, że posiada w ofercie sprzedaży trzy wyjątkowo atrakcyjne i sąsiadujące ze sobą działki przy ul. Gąsiorowskiego w uzdrowisku Konstancin-Jeziorna (uzdrowiskowa strefa „A”). Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o, a także Szpitala Rehabilitacji Kardiologicznej. To dogodna lokalizacja w pięknym, częściowo zalesionym terenie. Odległość od Warszawy wynosi ok. 10 km.

Oferta sprzedaży atrakcyjnych działek w uzdrowisku Konstancin-Jeziorna

Działki wystawione na sprzedaż w ramach przetargu nieograniczonego, to:
1) Działka nr 31, obręb 03-14 o powierzchni 9554 m2. Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami o powierzchni użytkowej 321 m2 i 243,7 m2. Teren płaski, w części porośnięty lasem, ogrodzony. Cena wywoławcza: 8.350.000,00 zł.
2) Działka nr 30, obręb 03-14 o powierzchni 3477 m2. Nieruchomość niezabudowana. Działka zalesiona. Cena wywoławcza: 1.850.000,00 zł.
3) Działka nr 14 / 3, obręb 03-14 o powierzchni 13 866 m2. Nieruchomość niezabudowana. Działka częściowo zalesiona. Cena wywoławcza: 7.350.000,00 zł.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Oferta sprzedaży atrakcyjnych działek w uzdrowisku Konstancin-Jeziorna

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla ww. działek przewiduje: zabudowę usług zdrowia i opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, zabudowę pensjonatową i mieszkaniową jednorodzinną – oznaczenie na planie: 13Uz/MNp/MN. Szczegóły planu dostępne są na stronie: http://gsip.konstancinjeziorna.pl/

Oferta sprzedaży atrakcyjnych działek w uzdrowisku Konstancin-Jeziorna