Informacje19 grudnia 2017, 08:00,

Kobieta z kotem - wystawa Jadwigi Wolskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do 8 stycznia 2018 roku można oglądać wystawę Jadwigi Wolskiej pn.: Kobieta z kotem. Miejsce: Przystanek Kultura, Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

KOBIETA Z KOTEM - WYSTAWA JADWIGI WOLSKIEJ W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2017, 18:00,

Z kolędą - koncert zespołu Modulacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na premierowy koncert zespołu Modulacja, który odbędzie się 16 grudnia 2017 roku o godz. 19:00 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie. Zabrzmią najbardziej znane kolędy oraz piosenki świąteczne, w zaskakujących, wielogłosowych aranżacjach. Od klasycznych utworów jak Cicha noc, w wersji międzynarodowej, po popularne piosenki świąteczne, jak Jest taki dzień. Wieczór kolęd z Modulacją to idealna propozycja na wprowadzenie siebie i swojej rodziny w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

Z KOLĘDĄ - KONCERT ZESPOŁU MODULACJA

Zespół Modulacja to nowa grupa muzyczna, powstała tej jesieni w KDK. To synteza doświadczenia scenicznego muzyków oraz entuzjazmu i zapału grupy młodych wokalistów z Konstancina i okolic, ćwiczących na cotygodniowych, środowych zajęciach. Pomysłodawcą i prowadzącym grupę jest Bartosz Jaworski, klawiszowiec i realizator dźwięku w KDK.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie