Informacje28 września 2015, 18:00,

Kobieta w wewnętrznej podróży - warsztaty grupy rozwojowej w Starej Iwicznej

28 września 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy Panie na warsztaty Grupy rozwojowej Kobieta w wewnętrznej podróży. Pierwsze spotkanie organizacyjne jest nieodpłatne. Zachęcamy do uczestnictwa i poznania interesującego programu, który z przyjemnością przedstawi prowadząca p. Magdalena Knitter - trener motywacyjny i pedagog. Warsztaty będą miały formę cykliczną. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Kobieta w wewnętrznej podróży - warsztaty grupy rozwojowej w Starej Iwicznej

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11463
Informacje26 września 2015, 15:00,

Spektakl poetycko-muzyczny ORDONKA - ZIMIŃSKA - FOGG w Tarczynie

TEATR PIOSENKI zaprasza na spektakl poetycko-muzyczny ORDONKA–ZIMIŃSKA–FOGG Międzywojenny Kabaret, Teatr, Wodewil i Film, który będzie można obejrzeć 26 września 2015 roku o godz. 15.00 Miejsce: sala widowiskowa GOK przy J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny.

Spektakl poetycko-muzyczny ORDONKA - ZIMIŃSKA - FOGG w Tarczynie

Ordonka - Zimińska - Fogg to kabaretowa, pełna ciepłego sentymentu, poetycko – muzyczna opowieść o artystycznym obliczu dwudziestolecia międzywojennego. Bohaterami są niezapomniane gwiazdy polskiej sceny: Hanna Ordonówna, Mira Zimińska i Mieczysław Fogg, w których role wcielą się znakomici młodzi aktorzy: Agata Grześkiewicz, Agata Klimczak i Michał Chorosiński . Zabrzmią wielkie przeboje ówczesnej Warszawy: „Nikt, tylko ty”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Piosenka o zgubionym sercu”, „Trudno”, „Tango – milonga”, „Cygan staruszek”, „Taka mala”, „Ta ostatnia niedziela”, „Co nam zostało z tych lat?”, „Nasza jest noc”… Kompetentnymi przewodnikami po najsłynniejszych kawiarniach, restauracjach, kinach, teatrach i teatrzykach, rewiach i kabaretach będą: Bywalec, czyli alter ego legendarnego Franca Fischera, autora i bohatera niezliczonych anegdot, którego rolę na scenie wypełni Roman Kołakowski i tajemniczy Kelner z Restauracji „Ziemiańska” – z wyrafinowanym smakiem zagra go Damian Łukawski. Przy fortepianie Barek Abramowicz.

legendarni autorzy piosenek:
M. HEMAR, E. SCHLECHTER, A. M. SWINARSKI, J. TUWIM, A. WŁAST