Informacje8 kwietnia 2018, 16:00,

Kobiece Światoprzestrzenie - Ogólnopolska Wystawa Malarstwa

8 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Ogólnopolska Wystawa Malarstwa - Kobiece Światoprzestrzenie 2018. Uroczysty wernisaż zostanie uświetniony spektaklem poetyckim "Cztery pory roku" w wykonaniu Klubu Literackiego Kaliope z CKR Raszyn oraz oprawą muzyczną w wyk. młodego muzyka Jerzego Denisiewicza, który na skrzypcach zagra fragmenty "Czterech pór roku" Vivaldiego. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w Siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Organizatorem wystawy jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Wystawa objęta jest honorowym patronatem Wójta Gminy Lesznowola.

KOBIECE ŚWIATOPRZESTRZENIE - OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA GWA OKNO

Serdecznie dziękujemy malarzom za nadesłanie swych dzieł i życzymy nieustającej weny twórczej - Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola Jan Drewicz - Opiekun wystaw w GOK Lesznowola Wieczór wernisażowy zostanie uświetniony spektaklem poetyckim pt. "Cztery pory roku".

Informacje8 kwietnia 2018, 09:00,

Festiwal Przystanek Komiks w Przystanku Kultura Piaseczno

8 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11:00 do 20:00 w Przystanku Kultura odbędzie się po raz drugi Festiwal Przystanek Komiks. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9, Piaseczno. Lista wydawnictw: Kultura Gniewu, Widnokrąg, Hanami, Scream Comics, Timof Comics, Tadam, Amelka, Planeta Komiksów.

FESTIWAL PRZYSTANEK KOMIKS W PIASECZNIE

Festiwal Przystanek Komiks program:
12.00-18.00 Stoiska Wydawnicze
11.00-13.00 WARSZTATY KOMIKSOWE  Warsztaty komiksowe dla dzieci 6-9 lat. prowadzący: Daniel Chmielewski
13.30-15.30 Warsztaty komiksowe dla dzieci 10-15 lat. prowadzący: Daniel Chmielewski WSTĘP WOLNY, ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/6044
13.00 SPOTKANIA, WYKŁADY Wykład Kuby Ryszkiewicza - Od pomysłu do komiksu
14.30 Spotkanie z Henrykiem Glazą, autorem komiksu Tylko Spokojnie prowadzenie: Olek Ryszka
16.00 Spotkanie z Janem Mazurem, autorem komiksu - Tam, gdzie rosną mirabelki, prowadzenie: Olga Wróbel
18.00 WYSTAWA - Wernisaż wystawy Szawła Płóciennika - Nie odchodź albo zostań