Informacje8 marca 2008, 00:00,

KOBIECE RAJDOWANIE oraz WINTER RALLY 2008

Automobilklub Centrum serdecznie zaprasza na KOBIECE RAJDOWANIE oraz WINTER RALLY 2008. Rajdy odbędą się w najbliższą niedzielę 9 marca 2008 roku. Kobiece Rajdowanie to impreza samochodowa ogólnodostępna z okazji Dnia Kobiet, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Winter Rally 2008 to KJS rajd samochodowy ogólnodostępny, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy pragną spędzić sympatyczny weekend w sportowej atmosferze.

KOBIECE RAJDOWANIE WINTER RALLY 2008

KOBIECE RAJDOWANIE to niedzielna impreza samochodowa dla Pań za kierownicą, z okazji Dnia Kobiet. Chęć sprawdzenia swoich umiejętności w kierowaniu samochodem w bezpośredniej rywalizacji po wytyczonej trasie, na wyłączonych z ruchu placach i parkingach zabezpieczonych przez organizatora. W ramach wyrównania szans samochody zostaną podzielone na klasy od pojemności silnika. Impreza przebiegać będzie na około 50 km skróconej trasie pokrywającej się z KJS Winter Rally 2008 z 6 próbami sportowymi. Wszystkie próby na nawierzchniach utwardzonych, równych o łatwej nawigacji. Dla wszystkich startujących Pań za odwagę kwiaty, dla najlepszych puchary, medale i dyplomy oraz niespodzianki.

WINTER RALLY 2008 I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej 2008. Rajd zgodnie z tradycją będzie jednodniowy. Na ok. 100 km trasie, z Piaseczna do Góry Kalwarii rozegranych zostanie 12 prób sportowych - w tym 4 w nowej lokalizacji tp. OS. Wszystkie poprzedzone PKC, o max. dopuszczalnych długościach, co daje sumę ok. 12 km jazdy sportowej. Informacje dodatkowe pod numerami telefonu: 0-602-25-95-90, 0-501-713-180 Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: automobilklub@ak-centrum.pl Więcej informacji na stronie AK Centrum: ak-centrum.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu Góra Kalwaria Piaseczno
Tematy:

Informacje5 marca 2008, 00:00,

Dzień Kobiet koncert Jest Taki Jeden Dzień Góra Kalwaria

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Barbara Samborska, oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na doroczny koncert z okazji Dnia Kobiet pod tytułem: Jest Taki Jeden Dzień. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 8 marca 2008 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). ¬ródło informacji o imprezie pochodzi ze strony GoraKalwaria.net (współpracują z nami)

DZIEń KOBIET

Bilety na koncert Jest Taki Jeden Dzień są w cenie 5 zł, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury od dnia 1 marca. Podczas koncertu wystąpi znany i lubiany na terenie gminy Góra Kalwaria zespół wokalno - instrumentalny pod kierownictwem Tadeusza Sasa, autora scenariusza i reżysera imprezy. W repertuarze popularne piosenki i zabawne skecze. Na scenie Kina Uciecha, wystąpią zespoły ludowe: Wólkowianki, Brześcianki oraz chór Vox Symfonia oraz liczni soliści. Zapraszamy serdecznie mieszkańców, na koncert Jest Taki Jeden Dzień, który odbędzie się z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA