Informacje20 marca 2019, 18:00,

Kobiece Piaseczno - spotkanie z dr Ireną Eris w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 marca 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na na pierwsze, inauguracyjne spotkanie z cyklu "Kobiece Piaseczno". Naszym wyjątkowym gościem będzie dr Irena Eris, farmaceutka, przedsiębiorca, założycielka i współwłaścicielka przedsiębiorstwa Dr Irena Eris oraz sieci hoteli spa. Od początku działalności firmy zajmuje się kreacją nowych produktów i zarządza procesem ich powstawania. Dr Irena Eris jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in.: Dama biznesu dziesięciolecia, Biznesmen roku 1999, Nagroda Kisiela za stworzenie wielkiego, średniego przedsiębiorstwa czy też Perły Biznesu 2003 za stworzenie najcenniejszej polskiej marki z nazwiska. Przede wszystkim jednak jest kobietą, która stworzyła firmę znaną w wielu krajach, udowadniając, że kobiety mają w sobie silę i determinację, aby pasję przekuć w sukces. Podczas spotkania podzieli się z nami swoją historią, która jak wiemy jest związana w dużej mierze z Piasecznem. Bo przecież Piaseczno jest również miastem kobiet - zdolnych, inteligentnych, przedsiębiorczych i niezwykłych. Miejsce: Miejski Klub Seniora w Piasecznie, ul. Dworcowa 9. Wstęp wolny. 

Kobiece Piaseczno - spotkanie z dr Ireną Eris w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„Projekt przedstawiający sylwetki znanych mieszkanek miasta, które swoje życie prywatne oraz zawodowe związały z Piasecznem. Dzięki temu wpływają na jego rozwój biznesowy i kulturalny, często z poczucia misji lub pasji. Większość z nas nie ma możliwości poznania bliżej tych niezwykłych kobiet, dlatego też chcielibyśmy, aby podzieliły się z nami fragmentem swojej historii, która rozgrywa się przecież w mieście, w którym i my mieszkamy. Przekonajmy się, że Piaseczno jest prawdziwie kobiece „ – Magdalena Knitter , koordynator i pomysłodawca cyklu.
Wydarzenie organizowane w ramach obchodów 590 urodzin Piaseczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 marca 2019, 09:00,

Wiosenne wietrzenie szafy Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 marca 2019 roku w godz. 10.00-13.00 zapraszamy mieszkańców Józefosławia i Julianowa na sąsiedzką wymianę ubrań. Przynieść coś swojego i zabierz coś nowego! Zgłoszenia przyjmowane są poprzez kartę zgłoszenia udziału (dostępna w bibliotece lub poniżej), którą należy dostarczyć osobiście lub skanem na adres jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl. Liczba miejsc ograniczona. Miejsce: filia Biblioteki w Józefosłąwiu, ul. Julianowska 67A. Serdecznie zapraszamy.

Wiosenne wietrzenie szafy Józefosław

Karta zgłoszenia udziału
Regulamin „Wiosenne wietrzenie szafy”

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie