Informacje21 października 2017, 10:00,

Klubowe Bajeczki w Józefosławiu

21 października 2017 roku o godz. 12:00 zapraszamy na Klubowe Bajeczki do Józefosławia. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14. Bajki wyświetlane z kliszy i czytane przez chętnych rodziców w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Siedzimy i leżymy na wygodnych poduchach. Konkurs z nagrodami. Wstęp wolny. Zapraszamy na Klubowe Bajeczki!

KLUBOWE BAJECZKI W JÓZEFOSŁAWIU

Informacje16 października 2017, 08:30,

Spotkanie z muzyką klasyczną w Jazgarzewie

16 października 2017 roku o godz. 10.30 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno-Filia w Jazgarzewie zaprasza na cykliczne spotkanie z muzyką klasyczną, które poprowadzi Olena Zhurova-Tsolka, wiolonczelistka, absolwentka Akademii Muzycznej we Lwowie i Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Tematem tego spotkania będzie Antonin Leopold Dvorak, czeski kompozytor i dyrygent okresu romantyzmu. Serdecznie zapraszamy chętnych na posłuchanie muzyki tego kompozytora.