Informacje20 maja 2017, 11:00,

Klubowe Bajeczki - Klub Kultury w Józefosławiu

20 maja 2017 roku o godz. 13:00 zapraszamy na Klubowe Bajeczki, które będzie można obejrzeć w Klubie Kultury w Józefosławiu (Urocza 14). Bajki wyświetlane z kliszy i czytane przez chętnych rodziców. Dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wstęp wolny.

KLUBOWE BAJECZKI - KLUB KULTURY W JÓZEFOSŁAWIU 2017

Informacje17 maja 2017, 17:54,

Rozwijamy skrzydła Polski Lokalnej - debata pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Wczoraj w Piasecznie odbyła się debata społeczna w ramach projektu "Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej". Istotą projektu jest dialog nad sposobami zwiększenia zaangażowania mieszkańców w sprawy ich społeczności. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

ROZWIJAMY SKRZYDŁA POLSKI LOKALNEJ - DEBATA POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY

Piaseczno zostało wybrane jako jedno z 50 miast z Polski i jako pierwsze z trzech w województwie mazowieckim, gdzie odbędą się takie debaty. Ich podstawowym założeniem jest oddanie głosu mieszkańcom, liderom i instytucjom, które starają się działać na rzecz lokalnych wspólnot.

We wczorajszej debacie udział wzięli także piaseczyńcy policjanci, pod przewodnictwem z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie insp. Roberta Chmielewskiego.

Lokalne debaty są częścią projektu "Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej", realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową wspólnie z Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Wnioski ze wszystkich majowych debat zostaną zebrane i przedstawione Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie.