Informacje8 października 2016, 15:00,

Klubowe Bajeczki bajki wyświetlane z kliszy Klub Kultury Józefosław

8 października 2016 roku w godz. 15:00-16:00 zapraszamy na bajki wyświetlane z kliszy i czytane przez chętnych rodziców - Klubowe Bajeczki. Miejsce: Klub Kultury Józefosław, ul. Urocza 14. Wstęp wolny. Zapraszamy na Klubowe Bajeczki do Józefosławia.

KLUBOWE BAJECZKI BAJKI WYŚWIETLANE Z KLISZY KLUB KULTURY JÓZEFOSŁAW

Informacje4 października 2016, 18:55,

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży telefonu komórkowego w jednym z Centrów Handlowych w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Do kradzieży telefonu doszło w Centrum Handlowym w Piasecznie w dniu 18 września tego roku po godzinie 18:00. Młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę sprzedawców pokonał zabezpieczenia i dokonał kradzieży aparatu telefonicznego.

Dotychczasowe ustalenia nie doprowadziły do jego zatrzymania. Publikując jego wizerunek policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsce zamieszkania.

Informacje prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numer tel 22 60 45 259.