Informacje14 stycznia 2013, 00:00,

Klubik Miłośników Gier Planszowych Józefosław

Zapraszamy mieszkańców na spotkania Klubiku Miłośników Gier Planszowych w Józefosławiu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 stycznia 2013 roku o godzinie 18.00 w salce parafialnej kościoła im. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Organizatorzy planują prowadzić spotkania cotygodniowe w czwartki od 18.00 do 20.00. W razie pytań, organizatorzy proszą o telefon - 663 094 865. Zapraszamy do Józefosławia.

KLUB MI£OŚNIKÓW GIER PLANSZOWYCH W JÓZEFOS£AWIU
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 stycznia 2013, 00:00,

Podsumowanie Roku Sportowego w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie serdecznie zapraszają na PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2012 GMINY PIASECZNO, które odbędzie się 18 stycznia 2013 roku o godzinie 17.00 na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno).

PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2012 GMINY PIASECZNO

Podczas uroczystości zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu w 2012 w następujących kategoriach:
- zawodnik
- nadzieja sportowa