Informacje12 grudnia 2007, 00:00,

Klub Wędrowca Koncert Adwentowy - GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza serdecznie mieszkańców na koncert adwentowy: Klub Wędrowca, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 grudnia 2007 roku, o godzinie 13:00 w Kościele w Kosowie. Wstęp na koncert adwentowy jest wolny.

Klub Wędrowca Koncert Adwentowy Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola

Podczas niedzielnego koncertu adwentowego Klub Wędrowca, będzie można wysłuchać dawnych polskich pieśni na Adwent, w wykonaniu Agata Harz (śpiew), Katarzyna Brzozowska (śpiew, lira korbowa), oraz Remigiusz Mazur - Hanaj (lira korbowa, skrzypce). Zapraszam na Klub Wędrowca.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje12 grudnia 2007, 00:00,

Rally Barbórka Bis o Puchar Burmistrza Gminy Piaseczno

AutomobilKlub Centrum serdecznie zaprasza na II Rally Barbórka Bis o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia 20007 roku. Udział w VIII finałowej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej, umożliwia zdobycie punktów do licencji krajowej na trasach w Warszawie, Piasecznie i okolicach.

Główne trofeum: Puchar Burmistrza Piaseczna otrzyma Załoga, która osiągnie najlepszy wynik z sumy rozegranych prób sprawnościowych. Na około 50 kilometrowej trasie rozegranych zostanie 11 prób sportowych na wyłączonych z ruchu uliczkach, placach i parkingach o max. długościach. Nawierzchnie utwardzone: asfalt, beton, trelinka, kostka bauna, równe. Częściowo na pewnych odcinkach zanieczyszczone piaskiem. Więcej informacji przeczytacie na stronie AutomobilKlub Centrum: www.ak-centrum.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno