Informacje20 maja 2009, 00:00,

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU

Nowo otwarty Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU zaprasza osoby dorosłe, młodzież i dzieci do korzystania z całorocznych kortów tenisowych. Obiekt oferuje: indywidualną naukę tenisa na każdym poziomie zaawansowania, szkolenie wyczynowe w poszczególnych kategoriach wiekowych, sparingi z udziałem aktualnych zawodników, grupowe zajęcia tenisa dla dorosłych, młodzieży i dzieci, mini tenis dla najmłodszych, wynajem kortów.

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU

Lando Tennis Club udostępnia: bezpłatną wypożyczalnię sprzętu dla osób korzystających z kortów, punkt serwisowy - naciąganie rakiet, punkt gastronomiczny. Klub tenisowy organizuje: wakacyjne obozy tenisowe dla dorosłych i dzieci, turnieje tenisowe, również wyjazdowe, w atrakcyjnym obiekcie hotelowo-sportowym na Mazurach. A także zapewniają: profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską: byłych i obecnych zawodników i uczestników Mistrzostw Polski w Tenisie Ziemnym.

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU     Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU
kliknij, aby powiększyć zdjęcia korty tenisowe Lando Tennis Club

Z okazji otwarcia LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU zaprasza na OTWARTY TURNIEJ TENISOWY- ROSYJSKA RULETKA. Turniej tenisowy odbędzie się 24 maja 2009 roku. Zgłoszenia odbywają się do 24.05.2009 do godz. 12:00 pod numerem telefonu 0600-301-983 lub bezpośrednio na kortach. Warto zaznaczyć, że w dniu otwarcia (24.05) odbędzie się także mecz pokazowy pomiędzy dwoma uczestnikami Mistrzostw Polski, gdy i zabawy oraz konkursy dla dzieci. Czas umili grill pełny pysznych potraw oraz ładna pogoda. Zapraszamy na otwarcie Klubu Tenisowego Lando Tennis Club.

KLUB TENISOWY LANDO TENNIS CLUB

Korty usytuowane są na terenie Hotelu LANDO w Bobrowcu
ul. Mazowiecka 76, Bobrowiec
05-502 Piaseczno
tel: 0600-301-983 lub 0792-038-064
strona: www.hotel-lando.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje16 maja 2009, 00:00,

16-17 maja odbędzie się Święto Niezapominajki w Tarczynie

Tradycyjna majowa impreza, organizowana przez Burmistrza Tarczyna, Przedszkole w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury, rozpocznie się festynem rodzinnym na terenie przedszkola. Następnego dnia wystąpią Orkiestra z Chmielnej oraz kapela PowerFolk. Nie zabraknie też rozmaitych kiermaszów i innych atrakcji. W czasie Święta będzie można się nie tylko bawić, lecz również bezpłatnie przebadać w specjalnie przystosowanym do tego pojeździe, ustawionym na placu obok Urzędu Miejskiego. Organizatorzy Święta Niezapominajki zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy na Rynku w Tarczynie!

W ramach festynu rodzinnego, który odbędzie się 16 maja 2009 roku, przewidzianych jest mnóstwo atrakcji, m.in.: pokaz taneczny przedszkolaków, teatr, przejażdżki konne, kącik plastyczny, spotkanie ze strażakami, malowanie twarzy, gąsienica, dmuchany zamek, zjeżdżalnia, trampolina, potrawy z grilla i ciasta. Więcej informacji, można przeczytać w poprzedniej informacji: Festyn Rodzinny w Tarczynie.

W niedzielę 17 maja 2009 roku w Tarczynie prowadzone będą od godzin porannych następujące bezpłatne badania: mammografia, cytologia, densytometria oraz stomatologia. Akcja medyczna na rynku w Tarczynie organizowana jest przez specjalistów z Centrum Zdrowia w Piasecznie oraz Kurier Południowy, przy współpracy z gminą Tarczyn. Równolegle w centrum miasta odbywać się będą: kiermasz sztuki ludowej, kiermasz kwiatów, wystawa obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki, a także pokaz wyrobów garncarskich rodziny Konopczyńskich.

Od godzin popołudniowych na Rynku rozpoczną się natomiast występy zespołów muzycznych - Orkiestry z Chmielnej, a następnie kapeli góralskiej PowerFolk. Pierwsza z tych grup to legendarna warszawska formacja grająca popularne przed laty utwory muzyczne, a wśród nich takie piosenki jak Malowana lala, Tango czerniakowskie, Komu dzwonią czy też Warszawa da się lubić. Ta słynna kapela podwórkowa, działająca formalnie od lat 50-tych XX wieku, ma swe źródła jeszcze w latach 20-tych! PowerFolk, to z kolei zespół grający żywiołowy repertuar folkowo-biesiadny, jak również swoje wersje utworów muzyki pop, wplatający do utworów góralskich elementy muzyki biesiadnej, śląskiej czy słowackiej. Zapraszamy na Święto Niezapominajki w Tarczynie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn