Informacje20 maja 2009, 00:00,

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU

Nowo otwarty Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU zaprasza osoby dorosłe, młodzież i dzieci do korzystania z całorocznych kortów tenisowych. Obiekt oferuje: indywidualną naukę tenisa na każdym poziomie zaawansowania, szkolenie wyczynowe w poszczególnych kategoriach wiekowych, sparingi z udziałem aktualnych zawodników, grupowe zajęcia tenisa dla dorosłych, młodzieży i dzieci, mini tenis dla najmłodszych, wynajem kortów.

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU

Lando Tennis Club udostępnia: bezpłatną wypożyczalnię sprzętu dla osób korzystających z kortów, punkt serwisowy - naciąganie rakiet, punkt gastronomiczny. Klub tenisowy organizuje: wakacyjne obozy tenisowe dla dorosłych i dzieci, turnieje tenisowe, również wyjazdowe, w atrakcyjnym obiekcie hotelowo-sportowym na Mazurach. A także zapewniają: profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską: byłych i obecnych zawodników i uczestników Mistrzostw Polski w Tenisie Ziemnym.

Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU     Klub Tenisowy LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU
kliknij, aby powiększyć zdjęcia korty tenisowe Lando Tennis Club

Z okazji otwarcia LANDO TENNIS CLUB w BOBROWCU zaprasza na OTWARTY TURNIEJ TENISOWY- ROSYJSKA RULETKA. Turniej tenisowy odbędzie się 24 maja 2009 roku. Zgłoszenia odbywają się do 24.05.2009 do godz. 12:00 pod numerem telefonu 0600-301-983 lub bezpośrednio na kortach. Warto zaznaczyć, że w dniu otwarcia (24.05) odbędzie się także mecz pokazowy pomiędzy dwoma uczestnikami Mistrzostw Polski, gdy i zabawy oraz konkursy dla dzieci. Czas umili grill pełny pysznych potraw oraz ładna pogoda. Zapraszamy na otwarcie Klubu Tenisowego Lando Tennis Club.

KLUB TENISOWY LANDO TENNIS CLUB

Korty usytuowane są na terenie Hotelu LANDO w Bobrowcu
ul. Mazowiecka 76, Bobrowiec
tel: 0600-301-983 lub 0792-038-064
strona: www.hotel-lando.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 maja 2009, 00:00,

Majówka nad rzeką Jeziorką - Park Zdrojowy Konstancin

Konstanciński Dom Kultury we współpracy ze Szkołą Muzyczną w Konstancinie Jeziornie oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, chcą po raz kolejny przypomnieć nam czasy świetności Konstancina, jako podwarszawskiego letniska-uzdrowiska i zapraszają na Majówkę nad rzeką Jeziorką. W tym roku Majówka, będzie szczególna ze względu na uroczyste otwarcie amfiteatru w Konstancinie.

MAJÓWKA NAD RZEK¡ JEZIORK¡

24 maja 2009 roku od godz. 14:00 Park Zdrojowy w Konstancinie, stanie się miejscem spotkania dam i panów w strojach z epoki, miejscem, gdzie będzie można podziwiać piękne stare automobile, przejechać się dorożką, zanucić wiecznie modne hity jak choćby Miłość Ci wszystko wybaczy. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę szalonych lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Majówka nad rzeką Jeziorką szczegółowy program:

Godz. 15.00 Gala operowo-operetkowa Trzech polskich tenorów: Dariusz Stachura, Adam Zdunikowski, Paweł Skałuba oraz sopranistki: Iwona Socha, Dorota Wójcik wykonają najpiękniejsze arie solowe i duety Orkiestrą Romantica dyryguje Janusz Powolny. Koncert prowadzi Małgorzata Jarecka. W trakcie koncertu uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego amfiteatru w Konstancinie.
od godz. 16.00 dodatkowe atrakcje w parku: Teatr mimów Akt, fotograf, portrecista, piknik na trawie, kawiarenka, pasaż handlowy i inne atrakcje.
Godz. 17.00 Muzyka dixielandowa w wykonaniu Orkiestry Rondo
Godz. 17.45 Kabaret Derkacz -humor żydowski i muzyka klezmerska
Godz. 18.30 Camerata Constanza - Rauty i bale tamtych czasów
Godz. 19.3 Zespół Moment Lata 20-te lata 30-te, widowisko muzyczne z udziałem Ludmiły Małeckiej, Joachima Perlika i tancerzy ze Studia Bailamos.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin