Informacje24 czerwca 2007, 00:00,

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia

Smecz to klub sportowy w Piasecznie, który jest miejscem dla tych, którzy kochają tenis, squasha, fitness, siłownię, odnowę biologiczną, jednym słowem, ceniących zdrowy tryb życia i świetną zabawę. Klub Smecz jest miejscem wypoczynku, relaksu i radości nie tylko dla tenisistów, ale także miłośników innych form uprawiania sportu z Piaseczna i wielu okolicznych miejscowości. Informację o klubie Smecz otrzymaliśmy mailem od mieszkańca Piaseczna.

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia

Klub Smecz Piaseczno organizuje turniej Piaseczno Open oraz Mistrzostwa Polski Weteranów. W klubie znajduje się 6 kortów, jest klubowa atmosfera, profesjonalnie instruktorzy i nowy sprzęt, a także restauracja i kawiarnia na miejscu. Więcej informacji o klubie Smecz znajdziesz na ich stronie internetowej. Zapraszamy do klubu wszystkich mieszkańców, którzy chcą aktywnie wypocząć. Klub Smecz otwarty jest codziennie, w godzinach od 8:00 do 23:00.

Klub Smecz w Piasecznie
ul. Siedliska 44A (przed żabieńcem)
kom. 0 695 422 744
e-mail: smecz@smecz.com.pl
strona: www.smecz.com.pl

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje25 czerwca 2007, 00:00,

Burmistrz Tarczyna powołał Straż Miejską w gminie

Władze Gminy Tarczyn, dążąc do poprawy przestrzegania praw na zarządzanym przez siebie obszarze, powołały Straż Miejską, jako jednostkę organizacyjną gminy. Siedziba Straży Miejskiej w Tarczynie znajduje się w Urzędzie Miejskim przy ulicy Rynek 8a. Wstępnie samorząd zatrudnił dwóch mundurowych (patrz zdjęcie poniżej).

Straż Miejska Tarczyn

Główne zadanie służby straży miejskiej stanowi szeroko rozumiana ochrona praw i porządku na terenie Gminy Tarczyn, co prowadzi między innymi do współpracy w tym zakresie z lokalną policją. Wszelkie sprawy do Straży Miejskiej w Tarczynie można zgłaszać pod następującym numerem telefonu: 604-147-900. ¬ródło informacji i zdjęcia: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn