Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI

Odchudzanie poprzez zmianę stylu życia Metodą Równowagi. żadna potrawa nie jest zakazana. Gwarancja braku uczucia głodu. Chudniesz bez poczucia bycia na diecie. Tylko 30 zł. Grupy Wsparcia dla osób od 15 roku życia, które pragną nauczyć się zdrowego stylu życia w przyjemny sposób bez wyrzeczeń i w efekcie odzyskać równowagę w sferze jedzenia oraz schudnąć skutecznie i trwale. Badania i nasze doświadczenia wykazują, że w grupach wsparcia chudnie się skuteczniej, a ryzyko efektu jo-jo jest znikome, ponieważ chudnięcie wynika ze zmiany stylu życia a nie z krótkookresowej diety.

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI

Sprawdzona i nagrodzona Metoda Równowagi gwarantuje brak poczucia bycia na diecie, ponieważ żadna potrawa nie jest zakazana, a posiłki są tak komponowane, aby zapomnieć o uczuciu głodu. Metoda opiera się wyłącznie na normalnie dostępnym, niedrogim jedzeniu, często przynosi oszczędności w budżecie. Metoda może być również stosowana przez osoby cierpiące na większość schorzeń.

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI

Klubowicze spotykają się co tydzień w placówce CMP przy ul. Puławskiej 49 w Piasecznie, w piątki o 10:00. Spotkanie trwa 2 godziny i jest prowadzone przez wykwalifikowanego Konsultanta Klubu Równowagi. Między spotkaniami jest utrzymywany stały kontakt między Klubowiczami oraz z konsultantem.

Koszt tygodniowego uczestnictwa w Klubie wynosi 30 zł. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa: klub@klubrownowagi.pl lub +48 601 198 197 Inne terminy i miejsc spotkań Klubu Równowagi dostępne na stronie internetowej www.klubrownowagi.pl
Tematy:

Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

Koniec wakacji to nie koniec akcji - zapraszamy na happening z cyklu Wolny Rynek w Piasecznie

W ostatnią sobotę wakacji, czyli 31 sierpnia 2013 roku o godz. 17.00, na piaseczyńskim rynku odbędzie się kolejny happening z cyklu WOLNY RYNEK, który będzie miał charakter wstępnego podsumowania akcji. Pojawią się na nim artyści-amatorzy, którzy przez szereg letnich weekendów umilali mieszkańcom zbierającym się wokół fontanny czas swoją muzyką.

HAPPENING Z CYKLU WOLNY RYNEK PIASECZNO

Wystąpią m.in. Paweł Adamus i Leszek Lubański, którzy po raz kolejny zaprezentują swój repertuar składający się z przebojów Wielkiej Czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. Ballady Leonarda Cohena w przekładach Macieja Zembatego zagra i zaśpiewa Sławek Kosiński. Swój udział zapowiedział również gitarzysta Witek Mikołajczuk, oraz młoda wokalistka Patrycja Bala, która przyjęła zaproszenie Grzegorza Rowińskiego, organizatora koncertów i łowcy młodych talentów.

HAPPENING Z CYKLU WOLNY RYNEK PIASECZNO

Na zakończenie pojawi się również sam pomysłodawca cyklu happeningów, Michał Kisielewski, który poza zaprezentowaniem kilku utworów z repertuaru swojego projektu KOLOROFONIA, w kilku zdaniach opowie o idei akcji, oraz przybliży jej dalsze plany, gdyż jak zapowiadają organizatorzy, koniec wakacji nie jest jej końcem i jeśli aura pozwoli, kontynuować ją będą do końca astronomicznego lata, a jeśli się uda, to i dłużej.

Pierwszym gościem, który potwierdził swoją obecność na powakacyjnym koncercie 6 września 2013 roku, jest lider zespołu Ostatnie Takie Trio, legenda piaseczyńskiej poezji śpiewanej, Paweł Górski. Zapraszamy serdecznie na piaseczyński Rynek, serce naszego miasta!
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno