Informacje17 lutego 2013, 00:00,

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej

19 lutego 2013 roku (wtorek) w godzinach 10.00-12.00 w GOK-u w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 odbędzie się spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w nowym miejscu i - za darmoooooo. Dyrekcja GOK Lesznowoli postanowiła być sponsorem naszych spotkań. Zapraszam serdecznie wszystkie Mamy z Piaseczna i okolic. Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce, które może być źródłem inspiracji, odkrywcą talentów i kopalnią skarbów.

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIęBIORCZYCH MAM W STAREJ IWICZNEJ

Spotkania skierowane są do mam, które mają potrzebę rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez odpowiedni dobór tematów i wymianę doświadczeń wspieramy się w realizacji planów i marzeń, budując społeczność pracujących Mam. Jeśli czytając tę informację masz pomysł na biznes lub szukasz natchnienia, albo chcesz nam zaoferować swój bagaż doświadczeń w jakiejś jeszcze innej dziedzinie niż biznes zapraszamy na cotygodniowe spotkania KPM. Do zobaczenia. Na spotkania zapraszamy Mamy razem z dziećmi. Dodatkowe informacje: magda@macysz.com Strona KPM: www.klubprzedsiebiorczychmam.pl

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej
autor/źródło: Magdalena Macyszyn - Klub Przedsiębiorczych Mam
Tematy:Lesznowola

Informacje17 lutego 2013, 00:00,

KO£O FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza nabór chętnych do Koła Fotograficznego. Zajęcia dla pasjonatów sztuki wizualnej jaką jest fotografia. Koło fotograficzne jest zarówno dla początkujących, jak również zaawansowanych amatorów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 lutego 2013 roku o godz. 17.00, w Modelarni przy ul. Pijarskiej 1A w Górze Kalwarii. Organizatorzy zapraszają z każdym aparatem, może być prosta cyfrówka lub stary analog.

KO£O FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Zajęcia obejmują pracę w ciemni fotograficznej, studio oraz komputerowej pracowni graficznej. Wszystkie pracownie warsztatowe są wyposażone w nowy sprzęt zakupiony dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Infrastruktura domów kultury oraz ze środków Gminy Góra Kalwaria. Spotkania członków koła fotograficznego, będą odbywały się we wtorki oraz czwartki od godz. 17.00 w Modelarnii przy ul. Pijarskiej 1A w Górze Kalwarii. Koszt: 10 zł miesięcznie (koszty materiałów).

KO£O FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Zajęcia prowadzi Paweł Tabor – absolwent Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie na kierunku fotografia artystyczna. Na co dzień pracownik Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii, koordynator projektu Ja w twoim obiektywie (www.jawtwoimobiektywie.pl) oraz współtwórca projektu Tak było w Górze Kalwarii (www.takbylowgk.pl). Zajmuje się fotografią komercyjną, ale jego największą pasją jest artystyczna fotografia analogowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria