Informacje10 lipca 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę rowerową w nieznane

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest nieznane, które zależało będzie od osób, które przyłączą się do niedzielnej wycieczki rowerowej Klubu Pędziwiatr. Organizatorzy wycieczki proszą o zabranie czegoś na ząb, na ewentualność ogniska.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Trasa wycieczki nie jest znana, ale na pewno znany jest czas i miejsce spotkania. Osoby zainteresowaną wycieczką, spotykają się w najbliższą niedzielę 15 lipca 2007 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Zapraszamy! ¬ródło informacji: piasmk.blox.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje3 lipca 2007, 00:00,

Europejskie spotkanie ze zdrowiem w MGOK Piaseczno

Firma Pałac Zaleskie zaprasza serdecznie na Europejskie spotkanie ze zdrowiem, które odbędzie się w najbliższy czwartek 5 lipca 2007 roku, o godzinie 15:00 w Domu Kultury Piaseczno, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Przyjdź i zobacz jak możesz pomóc sobie i innym. Wstęp na Europejski Dzień Zdrowia nic nie kosztuje. Wstęp tylko dla osób, które ukończyły 45 lat. Organizatorzy proszą, aby przybyć na spotkanie 15 minut wcześniej.

Podczas Europejskiego spotkania ze zdrowiem przedstawione zostaną nowoczesne metody stosowane w leczeniu rehabilitacyjnym schorzeń takich jak: choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, choroby narządów wewnętrznych, narządów ruchu i nerwobóli, dolegliwości reumatycznych, zakłóceń termoregulacji (zimne kończyny, uderzenie gorąca), zmniejszenie predyspozycji organizmu do zachorowań na chorobę Alzheimera i choroby nowotworowe.

Organizatorzy informują, że na spotkanie ze zdrowiem w Ośrodku Kultury w Piasecznie, przygotowali atrakcyjne prezenty i niespodzianki: każdy gość otrzyma gratis maść, każde małżeństwo i klient otrzyma: radio ze słuchawkami, oprócz tego każdy gość otrzyma do wyboru (zegarek, artykuły AGD i inne produkty niezbędne w każdym domu), oraz kulinarny zestaw obiadów specjałów kuchni staropolskiej.

Informacja pochodzi z zaproszenia, które zostało rozniesione po naszych mieszkaniach na osiedlach w Piasecznie (foto zaproszenia). Organizatorem spotkania ze zdrowiem w Ośrodku Kultury w Piasecznie jest firma Pałac Zaleskie Sp. z o.o. Z informacji, jakie znalazłem na stronie organizatora: www.palac-zaleskie.jasky.pl wynika, że firma ta oferuje sprzęt rehabilitacyjny: terapia BIO, pościel wełniana z owczej wełny Merynos australijski i materiałów wysokogatunkowych, pasy oraz maści. W związku z tym, możemy domyśleć się, co będzie prezentowane na czwartkowym spotkaniu. Więcej informacji o firmie i ich ofercie możecie znaleźć na stronie www.palac-zaleskie.jasky.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno