Informacje5 czerwca 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę po ziemi lubelskiej

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest wyprawa rowerowa po ziemi lubelskiej. W planach najnowszej weekendowej wycieczki (3 dniowa), będzie przejazd trasą: Puławy - Janowiec - Kazimierz Dolny - Nałęczów - Lublin.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Plan wycieczki po ziemi lubelskiej:
7 czerwca 2007 (czwartek): godzina: 8:00 - zbiórka na stacji PKP Piaseczno i odjazd pociągiem do Warszawy Zachodniej. Godzina 9:15 - wyjazd z Warszawy Zachodniej pociągiem do Puław z przesiadką w Dęblinie. Godzina 12:30 - przyjazd do Puław. Zwiedzanie Puław i przejazd na trasie Puławy - Góra Puławska - Janowiec. Zakwaterowanie w miejscu noclegu i wycieczka rowerowa po okolicy w miarę wolnego czasu.
8 czerwca 2007 (piątek): przejazd na trasie Janowiec-Kazimierz Dolny - Wąwolnica - Nałęczów - Lublin. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego, Wąwolnicy i Nałęczowa.Nocleg w Lublinie.
9 czerwca 2007 (sobota): zwiedzanie Lublina (Starówka, Majdanek) i powrót do Warszawy.

Koszty biletów i noclegów pokrywają uczestnicy. Koszt noclegów około 60 złotych. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje i zapisy: Jacek Wierzchowski, mail: jacekglm@gazeta.pl, telefon: 0603-03-30-15. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Konkurs fotograficzny w Górze Kalwarii - zaproszenie

Twórcy portalu internetowego młodych gorakalwaria.net, Gminne Centrum Informacji oraz Klub fotograficzno filmowy Rybie OKO zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym: Moje miasto a w nim... Nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego, jest wśród partnerów konkursu. Konkurs fotograficzny jest kierowany w szczególności do mieszkańców miasta i gminy Góra Kalwaria.

Moje miasto a w nim - konkurs fotograficzny w Górze Kalwarii

Celem konkursu fotograficznego, jest popularyzacja fotografii wśród mieszkańców gminy Góra Kalwaria, wyłonienie najciekawszych zdjęć zrobionych na terenie gminy Góra Kalwaria, ukazujących ciekawe miejsca, zabytki, architekturę, krajobrazy, przyrodę, ulice, zwierzęta, ludzi, zachowania, tradycje oraz prezentacja ich na portalach internetowych traktujących o Górze Kalwarii.

Konkurs fotograficzny: Moje miasto a w nim, czyli wszystko to, co naj... w gminie Góra Kalwaria. Konkurs trwa od 1 do 24 czerwca 2007 roku. Ostateczny termin wysyłania prac, to: 24 czerwca 2007 roku. Więcej informacji na temat konkursu fotograficznego przeczytacie na stronie: konkurs.gorakalwaria.net. Potencjalni uczestnicy mogą się kontaktować z organizatorami droga elektroniczna: redakcja@gorakalwaria.net lub telefonicznie 022 727 48 76. Zapraszamy oraz życzymy miłej zabawy!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria