Informacje2 maja 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę do Tarczyna

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest Tarczyn. Planowana trasa wycieczki rowerowej to: Piaseczno - Wólka Pracka - Złotokłos - Tarczyn - Prace Duże - £oś - Jazgarzew - Piaseczno. Przewidywany dystans: około 40 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową na trasie: Piaseczno - Wólka Pracka - Złotokłos - Tarczyn - Prace Duże - £oś - Jazgarzew - Piaseczno, spotykają się w najbliższą niedzielę 6 maja 2007, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: pod basenem GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje2 maja 2007, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie - Jeziornej zaprasza na IV Otwarte Mistrzostwa Konstancina - Jeziorny w szachach szybkich (P-15) o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Mistrzostwa Konstancina w Szachach odbędą się w czwartek 3 maja 2007 roku (weekend majowy), o godzinie 10:00 w hali GOSiR, przy ulicy żeromskiego 15.

Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich

IV Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich odbywać się będą w kategoriach: dzieci do lat 12, oraz osoby powyżej 12 roku życia. System gry w szachy: Szwajcarski Kontrolowany (9 rund) w tempie 15 minut dla zawodnika. Mistrzostwa w Konstancinie sędziuje: Stanisław Turlej (sędzia klasy państwowej). Organizatorzy mistrzostw przewidzieli nagrody dla pierwszych sześciu miejsc. Serdecznie zapraszamy. ¬ródło informacji: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna