Informacje6 grudnia 2018, 17:30,

Klub Miłośników Kultury Francuskiej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 grudnia 2018 roku o godz. 18.30 odbędzie spotkanie w ramach Klubu Miłośników Kultury Francuskiej nt. Starofrancuska muzyka na Boże Narodzenie. Opowieść o bożonarodzeniowych tradycjach muzycznych we Francji, prezentacja utworów i płyt z tą muzyką. Gościem spotkania będzie red. Magdalena Łoś-Komarnicka z Programu 2 Polskiego Radia, muzykolog, znakomita specjalistka od muzyki dawnej. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Klub Miłośników Kultury Francuskiej w Konstancinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zapraszamy nie tylko frankofilów, ale przede wszystkim osoby zainteresowane Francją, jej kulturą i społeczeństwem, które chciałyby bliżej poznać literaturę, muzykę, sztukę współczesnej i dawnej Francji lub poszerzyć i podzielić się z innymi swoimi wiadomościami. Spotkania Klubu będą odbywać się raz w miesiącu i koncentrować wokół wybranego tematu. W każdym spotkaniu przewidujemy udział atrakcyjnych gości – pisarza, tłumacza, reportażysty, fotografa, podróżnika, muzykologa, historyka i wielu innych, z którymi klubowicze będę mieli okazję swobodnie porozmawiać. ​
Moderatorki:
Ewa Stocka-Kalinowska – filolog romański, dziennikarz radiowy Polskie Radio Dwójka
Joanna Żurowska – filolog romański, wykładowca UW (literatura francuska XIX i XX w.).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 grudnia 2018, 14:00,

Odpalenie choinki nad stawem w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 zapraszamy na uroczyste odpalenie sołeckiej choinki nad stawem w Mysiadle. Organizatorzy: Radni, Sołtys, Rada Sołecka Mysiadła i GOK Lesznowola. Zapraszamy.

Odpalenie choinki nad stawem w Mysiadle

Zapraszamy mieszkańców do przyniesienia ozdób choinkowych do zawieszenia na wspólnej choince, a potem do pieczenia kiełbasek na ognisku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie