Informacje18 listopada 2008, 00:00,

Klub Maluszka Złotokłos zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Z przyjemnością informujemy, że w Złotokłosie (gmina Piaseczno), powstał KLUB MALUSZKA, który świadczy opiekę nad dziećmi od 1 roku do 3 lat. Klub Maluszka w Złotokłosie jest otwarty w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00. W Klubie zapewniamy kameralną grupę, domową atmosferę, ciekawy program edukacyjno – artystyczny (zajęcia muzyczna oraz plastyczne) oraz opiekę psychologa.

Klub Maluszka w ZłotokłosieKlub Maluszka w Złotokłosie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Klubu Maluszka

Mamy świadomość , że każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Dlatego w naszym Klubie Maluszka, zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji. Twój maluch będzie miał szansę rozwijać się wśród rówieśników, z którymi będzie poznawał niezwykłe tajemnice świata i przyrody. Rozumiemy smutki i tęsknoty i zawsze gwarantujemy w tych gorszych chwilach ciepło i czułość. Dajemy dzieciom radość, poczucie bezpieczeństwa. Pragniemy aby Państwa Pociechy rozwijały się w atmosferze serdeczności, przyjaźni i domowego ciepła. Opiekunki w Klubie, to osoby przede wszystkim kochające dzieci.

Klub Maluszka w ZłotokłosieKlub Maluszka w Złotokłosie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Klubu Maluszka

W Klubie Maluszka wykorzystujemy wszystkie dziedziny oraz aktywności artystyczno -rozrywkowe w celu kształtowania, wzbogacenia i doskonalenia psychiki i osobowości dziecka. Program arteterapii dla dzieci oparty jest na psychologii i pedagogice zabawy: śpiewanie piosenek, ćwiczenia rytmiczne, ćwiczenia słuchowe, zagadki muzyczne, zabawy twórcze, opowiadania i bajki muzyczne. Oferujemy również rozwijające zabawy plastyczne, które pobudzają wyobraźnię dzieci oraz rozwijają je manualnie.

Klub Maluszka

05-504 Złotokłos
telefon: (022) 726-92-75 lub 0504-23-83-14
e-mail: d.celejewska@vp.pl
autor/źródło: Daria Celejewska - Klub Maluszka w Złotokłosie

Informacje20 listopada 2008, 00:00,

Trochę Poniżej Nieba wystawa fotografii Artura Piecyka

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na pierwszy wernisaż w Galerii Na Górce! Swoje prace wyeksponuje Artur Piecyk na wystawie fotografii TROCHę PONIżEJ NIEBA. Wernisaż odbędzie się 20 listopada 2008 roku, o godzinie 19:00. Galeria Na Górce znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 64 we Władysławowie. Podczas wernisażu, odbędzie się koncert gitarowo wokalny w wykonaniu Oli i Piotrka Gąsowskich.

Trochę Poniżej Nieba wystawa fotografii Artura Piecyka

Artur Piecyk to absolwent Akademii Fotografii w Warszawie. Zawodowo od kilkunastu lat związany z grafiką i fotografią. Uczestnik wystaw indywidualnych i zbiorowych. W sposób szczególny oddany fotografii krajobrazu. Wystawa Trochę Poniżej Nieba jest fotograficznym zapisem podróży, jaką autor odbył w 2007 roku w Alpy Rodniańskie. Zdjęcia pokazują świat, który jest zawieszony pomiędzy niebem i zmienią, przestrzeń niezbyt realną z której tylko krok do nieba. Często spotykamy tam anioły, czasami ludzi, nierzadko siebie. Przekonaj się sam... Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola