Informacje2 października 2013, 00:00,

Klub Klasy Kobiet 40+ zaprasza na wieczór autorski Agnieszki Perepeczko

Klub Klasy Kobiet 40+ zaprasza na kolejne spotkanie KKK 40+, które odbędzie się w najbliższy piątek 4 października 2013 roku o godz. 19:00 w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego) w Piasecznie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się spotkanie z panią Agnieszką Perepeczko, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Myśl, tańcz i kochaj siebie". Wstęp wolny. W imieniu organizatorów, zapraszamy na piątkowe spotkanie Klubu Klasy Kobiet 40+ w Piasecznie.

WIECZÓR AUTORSKI AGNIESZKI PEREPECZKO

Agnieszka Perepeczko & Lena Świadek - Myśl, tańcz i kochaj...siebie Przepis na szczęście? Potrzeba naprawdę niewiele! Agnieszka Perepeczko i Lena Świadek zapraszają do świata swoich przeżyć, marzeń, inspiracji, wzruszeń, lęków. Zdradzają, jak być prawdziwie szczęśliwą tu i teraz. „Myśl, tańcz i kochaj… siebie” to rozmowy-opowieści trochę poważne, trochę zabawne. To zderzenie sposobu myślenia, doświadczeń, wrażliwości dwóch zupełnie różnych kobiet. Jednej: nieco kontrowersyjnej, zaczepnej, często atakowanej w tabloidach, ale też niezwykle lubianej przez widzów i czytelników, mimo jej hedonistycznego i nieco egoistycznego podejścia do życia. I drugiej: prawie czterdzieści lat młodszej, trochę nawiedzonej poetycznej czarownicy-anielicy, dziennikarki i trenerki rozwoju osobistego. Autorki kładą szczególny nacisk na podmiotowość kobiet, na umiejętność radzenia sobie w życiu, na pamiętanie o radościach, przyjemnościach i śmiechu, przypominają, że koniecznie trzeba dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Nie zapominają o mężczyznach, odważnych tematach – czasem gorszących, oburzających, a ciągle przecież bliskich człowiekowi. Zachęcają do działania, dodają odwagi, aby walczyć o radość życia, zajrzeć w głąb siebie i kochać… siebie! Dzięki temu można osiągnąć szczęście, które będzie powracać i wzmacniać, którym można będzie się dzielić.

Myśl, tańcz i kochaj… siebie

Agnieszka Perepeczko to aktorka, modelka, pisarka. Wychowała się w podwarszawskim Milanówku. W 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W 1981 wyjechała do Australii, gdzie pracowała jako aktorka i fotograf. Po dzień dzisiejszy część roku spędza w Australii, a część w Warszawie. Była aktorką Teatru Komedia, gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Wielką popularność przyniosła jej rola Simony w serialu M jak Miłość.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 października 2013, 00:00,

DZIEń ŚWIęTO LATAWCA £¡KI OBORSKIE

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Mazowiecka Organizacja LOK oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na DZIEń LATAWCA, który odbędzie się w najbliższą sobotę 5 października 2013 roku. Miejsce: £ąki Oborskie (obok targu). W ramach Święta Latawca odbędą się zawody o Puchar Burmistrza Konstancina- Jeziorny oraz Dyrektora Biura Mazowieckiej Organizacji LOK. Zapraszamy na Święto Latawca!

ŚWIęTO LATAWCA £¡KI OBORSKIE

ŚWIęTO LATAWCA PROGRAM:

10.00 - 11.00 - zapisy dzieci w kategoriach wiekowych: do 10 lat oraz w kategorii 11 - 14 lat
11.00 - 11.30 - ocena wykonania modeli latawców
11.30 - 12.30 - konkursowe loty latawców
12.45 - ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród
13.00 - pokazy lotów modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz modeli na uwięzi.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do pracowni modelarskiej (KDK ul.Jaworskiego 24) pon.-ptk. w godz. 17.30 - 19.30 po bezpłatne materiały do budowy modeli. Pracownię prowadzi instruktor Pan Zbigniew Ciećwierz tel. kom: 510 088 952.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna