Informacje15 sierpnia 2007, 00:00,

Klub Kino Piaseczno zaprasza na pożegnanie wakacji 2007

Klub Kino w Piasecznie i Agencja Muzyczna 2FUNK.pl zapraszają na Pożegnanie Wakacji w rytmach muzyki House. Podczas imprezy zagrają: Danny Deep (2funk.pl), oraz Comet (2funk.pl). Pożegnanie wakacji w Klubie Kino odbędzie się w sobotę 1 września 2007 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Wstęp kosztuje 5 złotych. Zapraszamy do Klubu Kino!

Pożegnanie Wakacji w Klubie Kino Piaseczno
kliknij aby powiększyć

Danny Deep dzięki swojej muzycznej otwartości przez jego życie przewinęły się takie style jak: pop, rock, R'n'B, dance czy blues. Podróż ta pozwoliła mu wreszcie dotrzeć do tego, który go najbardziej pochłonął House. Gra od 2005 roku. W jego setach usłyszeć można latino house, funky i utwory wypełnione wokalami. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zagościł w radiu z nowo powstałym kanałem house. Gra dla ludzi, bo to tak na prawdę oni tworzą klimat dobrej i udanej imprezy. Demo Danny Deep możecie ściągnąć ze strony 2funk.pl: Live Set (file: mp3, time: 01:01:45, size: 56,5 MB). Inne jego utwory znajdziecie na jego oficjalnej stronie Danny Deep: dannydeep.pl

Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Kontakt mailowy: info@klubkino.waw.pl, strona internetowa: www.klubkino.waw.pl Klub Kino zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić przy dźwiękach muzyki klubowej i tanecznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje18 sierpnia 2007, 00:00,

Karawana Europa w sobotę zatrzyma się w Górze Kalwarii

Prywatny portal mieszkańców Góry Kalwarii gorakalwaria.net informuje wszem i wobec, że w najbliższą sobotę 18 sierpnia 2007 roku w Górze Kalwarii zatrzyma się Karawana Europa. Postój zaplanowany jest na skwerku przy Ośrodku Kultury Góra Kalwaria przy ulicy Ks. Sajny 14. Karawana Europa każdego zaprasza, każdemu coś da!

Podczas postoju Karawany Europa zaplanowana jest: wesoła zabawa dla dzieci i nie tylko, rozpocznie grono wspaniałych twórców i artystów ze Stowarzyszenia Klanza już od godziny 16:00 do 20:00. O godzinie 17:00 Teatr Bajlandia zaprasza na spektakl pod tytułem: Czerwony Kapturek. Natomiast o 21:00 Teatr Gry i Ludzie zaprasza na spektakl: Ballada o Janie Wnęku. Serdecznie zapraszamy w sobotę do Góry Kalwarii.

Karawana Europa

Karawana Europa to unikatowy projekt, który umożliwi mieszkańcom Województwa Mazowieckiego uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego. Cykl przedstawień teatralnych oraz działań animacyjno - teatralnych z wykorzystaniem metod pedagogiki zabawy, zabaw darmowych, a także specjalistycznego sprzętu. Karawana Europy ma na celu: rozwijanie zainteresowania teatrem i sztuką środowisk lokalnych, budzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, wskazanie możliwości przekształcania otaczającej nas rzeczywistości, organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, a także dorosłych na zasadzie aktywnego i twórczego działania, aktywizacja i integracja małych środowisk lokalnych – ożywianie placów i skwerów w małych miejscowościach poprzez działania teatralne i parateatralne, docieranie z nowatorską ofertą kulturalno-edukacyjną do dzieci, młodzieży i rodziców z różnych środowisk - modelowanie właściwych wzorców zachowań poprzez wspólną zabawę, upowszechnianie wiedzy o kulturze innych narodów europejskich i rozwijanie u odbiorców zdolności do respektowania różnic międzykulturowych, promocja małych miejscowości na Mazowszu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria