Informacje18 lutego 2019, 17:30,

Klub Kaligraficzny Littera w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 lutego 2019 roku o godz. 18.30 Klub Kaligraficzny Littera zaprasza na zajęcia dla dorosłych. Copperplate, antykwa, italik, stalówka, trzcinka. Te i inne tajniki starannego i ozdobnego pisania można poznać na bezpłatnych zajęciach nowego Klubu Kaligraficznego „Littera”, który w ramach budżetu obywatelskiego powstał w Konstancińskim Domu Kultury. Zajęcia dla dorosłych będą odbywały się w każdy poniedziałek w filii KDK przy ul. Sobieskiego 6. Zapisy oraz więcej informacji: 22 754 47 23 (KDK) lub u prowadzącego Danuta Kaluga tel. 508 914 406, mail: danakal@poczta.onet.pl. Serdecznie zapraszamy.

12633-klub-kaligraficzny-littera-w-konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 lutego 2019, 19:00,

Koncert Marka Majewskiego z zespołem - Wtorek z satyrą w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 lutego 2019 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Wtorek z satyrą, podczas którego odbędzie się koncert Marka Majewskiego z zespołem, który będzie promował płytę "Lepiej". Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł. Kup bilet

Koncert Marka Majewskiego z zespołem

Marek Majewski - autor, kompozytor, poeta, satyryk i felietonista, współautor politycznych szopek noworocznych, reżyser. Jest scenarzystą i reżyserem licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych, m.in. własnego programu telewizyjnego „Kabaretowa Lista Przebojów”. Współtwórca noworocznych „Szopek Politycznych”.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koncert Marka Majewskiego z zespołem

W zimowym sezonie kulturalnym, Centrum Kultury w Piasecznie rusza z nowym cyklem wydarzeń pod tytułem WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski obejmuje cykl koncertów, w których udział biorą autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Proponujemy Państwu spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie