Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Klub Jeździecki ALDRAGHO zaprasza na ZAWODY KONNE

Klub Jeździecki Aldragho z Józefosławia organizuje coroczne Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody XI Eliminacja Ligi Mazowsza, które odbędą się w sobotę 21 czerwca 2008 roku od godziny 10:00 w stadninie przy ul. Działkowej 54 w Józefosławiu. Przy chłodnych napojach i przysmakach z grilla podziwiać będzie można zarówno dzieci na kucach, jak i rywalizację sportową profesjonalistów. Wstęp na zawody jest wolny. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Szczegółowy program Regionalnych Zawodów w Skokach przez Przeszkody, można znaleźć na stronie internetowej: www.aldragho.pl Serdecznie zapraszamy na zawody konne w Józefosławiu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

NOC KUPA£Y WIANKI na powitanie lata w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zapraszają na festyn, organizowany z okazji zbliżającego się lata WIANKI 2008. Zabawa plenerowa Noc Kupały odbędzie się w sobotę 21 czerwca 2008 roku w godzinach od 18:00 do 24:00 na terenie Ośrodka Brzanka przy Al. Wyzwolenia 1 w Górze Kalwarii.

W programie tegorocznych Wianków organizatorzy zaplanowali: występy zespołu folkowego GREENWOOD www.greenwood.pl, pokaz tradycyjnego ludowego tańca kaukaskiego czeczeńskiego LEZGINKA, pokaz tańca towarzyskiego, występy teatru ulicznego w wykonaniu grupy teatralnej LABORATORIUM SNÓW, pieczenie barana oraz zabawa taneczna z DJ-em. Serdecznie zapraszamy na Wianki w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria