Informacje16 sierpnia 2012, 00:00,

Klub Integracji Społecznej KIS w Piasecznie

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje osoby, które mają trudności w relacjach z innymi, mają poczucie izolacji i osamotnienia, którym ciężko jest z powodu braku pracy. W ramach Klubu Integracji Społecznej (KIS), można uzyskać pomoc w radzeniu sobie z kryzysem związanym z długotrwałym pozostawaniem bez pracy, w zdobyciu umiejętności zawodowych ułatwiających wejście na rynek pracy.

KLUB INTEGRACJI SPO£ECZNEJ W PIASECZNIE

Uczestnicy Klubu Integracji Społecznej KIS-u, mogą również uzyskać wsparcie w rozwoju osobistym poprzez m.in. odbudowanie poczucia własnej wartości, nabycie umiejętności społecznych ułatwiających poruszanie się po rynku pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Tomaszem Grabowskim-Koordynatorem KIS lub Joanną Poncyliusz-specjalistą pracy socjalnej, tel. (0-22)756-72-63 wew. 105, (e-mail:kispiaseczno@tlen.pl).
autor/źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie

Informacje16 sierpnia 2012, 00:00,

Koncert letni Big Bandu Rondo Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na letni koncert Big Bandu Rondo Konstancin, który tym razem wykona utwory dixielandowe. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 sierpnia 2012 roku o godzinie 16.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Zapraszamy do Konstancina!

Koncert letni Big Bandu Rondo Konstancin
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna