Informacje6 marca 2019, 18:00,

Klub Fotograficzny F8 w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 marca 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Fotograficznego F8, którego koordynatorem jest Jan Wójcicki, mail jan.wojcicki@gmail.com, telefon 534-700-027. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Klub Fotograficzny F8 w Konstancinie

Klub Fotograficzny F8 powstał we wrześniu w 2003 roku. Członkami są głównie osoby pracujące, które fotografią zajmują się amatorsko. Klub F8 to grupa zagorzałych pasjonatów, którzy zajmują się różnymi rodzajami fotografii: makrofotografią, fotografią pejzażową, przyrodniczą, portretową, reportażową. W istnieniu grupy wspaniałe jest to, że uczymy się od siebie nawzajem, pokazujemy swoje osiągnięcia, przekazujemy przydatne informacje, wreszcie zaprzyjaźniamy się. Klubowe spotkania odbywają się raz w miesiącu. To odskocznia od codzienności, dobra i pouczająca rozrywka, miejsce wymiany doświadczeń, ale też miejsce pielęgnowania dobrych relacji. Wciąż mamy nowe pomysły i świeży zapał. Zawsze zapraszamy osoby, które chcą dzielić z nami pasję utrwalania chwil ulotnych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 marca 2019, 16:00,

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 marca 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl "Żona do adopcji" w wykonaniu Teatru Old Timers Garage. Reżyseria - Jakub Ehrlich. Muzyka - Szymon Suchoń. Scenografia - Adam Grządziel. Kostiumy - Ewa Kowalewska. W zabawnej komedii wystąpią Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 55 złotych do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl. Serdecznie zapraszamy. 

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Uporządkowane życie Adama nagle staje na głowie. Żona wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie