Informacje7 grudnia 2007, 00:00,

KLUB BILLART Piaseczno - Klub Bilardowy w Piasecznie

Z wielką przyjemnością informuję, że kilka dni temu został otwarty nowy klub bilardowy w Piasecznie: KLUB BILLART. Profesjonalny Klub Bilardowy, mieści się przy ulicy Jana Pawła II w Piasecznie (2 piętro, nad pizzerią Da Grasso). W nowym klubie znajdziecie: 5 stołów bilardowych, projektor z ekranem 2/3 m, 55 miejsc siedzących na wygodnych i czerwonych kanapach, bar z napojami i dodatkami, tablice do gry w darta (lotki, rzutki). Zdjęcia z Klubu Billart, zostały udostępnione przez właściciela klubu bilardowego, a wykonane przez studio fotograficzne znajdujące się obok Klubu Billart.

Klub Billart Piaseczno - klub bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcie Klubu Billart

KLUB BILLART serdecznie zaprasza codziennie od godziny 12:00 do późnego wieczora. Od 12:00 do 17:00 - godzina gry w bilard kosztuje 15 złotych, natomiast od godziny 17:00 do późnego wieczora - 20 złotych. Tarcze do gry w darta będą od wtorku. Cena gry w darta: 1 złoty, za jedną grę w wariancie 501. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, pod numerem telefonu: 0608-770-708. W nowym klubie bilardowym, nie ma jeszcze alkoholu, jednak czekają na koncesje i powinien pojawić się jeszcze w tym roku. W barze możecie kupić soczki i napoje gazowane. Na szczególną uwagę w Klubie Billart zasługuje bardzo miła i profesjonalna obsługa!

Nie ma znaczenia, czy rozpoczynasz swoją bilardową przygodę, czy jesteś już wytrawnym graczem. Jeżeli tylko chcesz zagrać w bilard, to powinieneś zajrzeć do nowo powstałego Klubu Billart w Piasecznie. Właściciele klubu bilardowego, planują w najbliższym czasie uruchomić szkołę bilardu dla dorosłych oraz dzieci, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się gry w bilard.

Nowo otwarty klub bilardowy w Piasecznie, chce być profesjonalnym i prestiżowym klubem bilardowym w naszym regionie. KLUB BILLART będzie organizował turnieje bilardowe, a także jeżeli będą chętni: turnieje darta. Pierwszy turniej bilardowy zaplanowany jest już na 20 grudnia 2007 roku (w ósemkę). Z zaplanowanych na najbliższy okres atrakcji w Klubie Billart, na szczególną uwagę zasługuje styczniowa wizyta Bogdana Wołkowskiego, który jest wielokrotnym Mistrzem Świata w trikach bilardowych w różnych odmianach bilardu artystycznego (www.wizardshow.com).

Klub Billart Piaseczno - klub bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcie Klubu Billart

W Klubie Billart znajduje się projektor i duży ekran (Cyfrowy Polsat, będzie również Cyfra+), na którym właściciele klubu planują wyświetlać mecze, oraz ważne wydarzenia sportowe (wkrótce Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2008). Obecnie na ekranie wyświetlane są teledyski, które umilają grę w bilard.

Dwa razy odwiedziłem już KLUB BILLART i za każdym razem podoba mi się tam jeszcze bardziej. Liczę na to, że nowy klub bilardowy znajdzie się na rozrywkowo - kulturalno - sportowej mapie Piaseczna i okolic. Według mnie, będzie to miejsce wyjątkowe, gdzie będzie zagwarantowana najwyższa jakość usług oraz dobra zabawa przy stołach bilardowych lub tablicach do gry w darta. Jeżeli chcecie miło spędzić czas i odprężyć się po ciężkim dniu, to powinniście odwiedzić nowo powstały Klub Billart w Piasecznie.

KLUB BILLART
ul. Jana Pawła II 45,
(II piętro, nad pizzerią Da Grasso)
tel.: 0608-770-708 (rezerwacja)