Informacje10 lipca 2016, 16:00,

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 lipca 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert z cyklu Musica da Camera pt. Klasycznie i jazzowo. Koncert wypełnią utwory największych kompozytorów klasyki i jazzu, od Bacha do Gerschwina. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Amfiteatru w Parku Zdrojowym.

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2016, 18:01,

IFTM INTERNORM sponsoruje zespół triathlonowy Tri4fun z Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

IFTM INTERNORM, austriacki producent najwyższej jakości okien i drzwi, sponsoruje amatorski zespół triathlonowy Tri4fun. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 27 czerwca w warszawskim salonie firmy. Pasjonaci triathlonu, z działającego w Piasecznie klubu, otrzymają od IFTM INTERNORM komplet profesjonalnych strojów sportowych.

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

W imieniu Tri4fun, umowę sponsoringową podpisał Maciej Macewicz – lider grupy oraz doświadczony trener osobisty. - Od zawsze moim konikiem były sporty wytrzymałościowe. W czasach juniorskich z sukcesami trenowałem kolarstwo szosowe oraz piłkę nożną. Obecnie realizuję się jako trener, mniej jako zawodnik. Dlatego postanowiłem założyć amatorski klub Tri4fun zrzeszający ludzi, którzy uwielbiają trudne wyzwania. Przygotowuję zawodników do ekstremalnych startów np. ultramaratonów czy maratonów kolarskich. Przekraczanie granic wraz z postępującym treningiem i starty w coraz trudniejszych zawodach, to moje marzenie sportowe na przyszłość - mówi Maciej Macewicz.

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

Firma IFTM INTERNORM podarowała sportowcom z Tri4fun 16 kompletów profesjonalnych strojów treningowych: spodenki i koszulki kolarskie, bluzy i kurtki zimowe, kamizelki kolarskie, spodnie oraz nakrycia głowy. Wyposażenie, obok kondycji zawodników, jest niezwykle ważnym elementem w każdym sporcie. Triathlon nie jest wyjątkiem. Przypomnijmy: to dyscyplina, będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie. Czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

Jak tłumaczy, Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM, pomysł na wsparcie klubu narodził się z obserwacji zmagańjego „niezniszczalnych” zawodników na jednym z portali społecznościowych. - Sam jestem miłośnikiem sportu. Cieszę się, że IFTM INTERNORM może pomóc ludziom w realizacji swoich pasji. Mam nadzieję, że zawodnicy klubu będą odnosić same sukcesy - komentuje Marcin Ksokowski.

Grupa Tri4fun liczy 16 osób, a jej członkowie pochodzą z całej Polski. Klub na co dzień funkcjonuje w Piasecznie. Strona Tri4fun na fb: www.facebook.com/tri4funpiaseczno

Melania Wojas

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie