Informacje10 lipca 2016, 16:00,

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin

10 lipca 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert z cyklu Musica da Camera pt. Klasycznie i jazzowo. Koncert wypełnią utwory największych kompozytorów klasyki i jazzu, od Bacha do Gerschwina. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Amfiteatru w Parku Zdrojowym.

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin

Informacje12 lipca 2016, 08:00,

Bezpłatne warsztaty twórcze dla dzieci w Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia Piaseczno

Dla dzieci w wieku od 8 lat organizowane są bezpłatne Wakacyjne Warsztaty Twórcze w Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia przy Placu Piłsudskiego 4. W tym roku warsztaty pod Hasłem "3Dektury z papieru i tektury" rozpoczęły się 4 lipca i potrwają do 29 lipca 2016 r. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 13:00. Warsztaty są całkowicie bezpłatne dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy zatem wszystkie chętne dzieci z gminy Piaseczno w wieku od 8 lat. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr telefonu 730 300 250 lub mailowo: fundacja@ecochoice.pl - Można dołączyć do nas w każdej chwili - zachęca Paweł Chrzanowski - prezes Fundacji Eco Choice, organizator warsztatów.

BEZPŁATNE WARSZTATY TWÓRCZE DLA DZIECI W CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ ECOLANDIA